Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok egy jó naptár alkalmazá...

Tudtok egy jó naptár alkalmazást ami figyelmeztet a közelgő eseményekre?

Figyelt kérdés

Egy olyan alkalmazást keresek ami 10 nappal az esemény előtt visszakezd számolni és ezt kiadja mindig egy ilyen képen(maybe)

szóval pédául: február 28. 5 nap múlva zh 7 nap múlva labor 9 nap múlva mozi



2019. febr. 28. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Google Naptár, betudsz állítani percre, órára, napra, hétre emlékeztetőt, akár többet is, több úton.
2019. febr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Androidos okostelefonokon a google naptár/calendar az, ami tud ilyent és képes e-mailban is figyelmeztetni. Úgyhogy eléggé jó megoldás, ami egy jó ideje elérhető.

iPhone-knál meg passzolom, de ott az Apple szolgáltatásait érdemes megnézni, miket tud az.

2019. febr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
iOS-en használhatod bármelyiket. A Google megoldása is működik, a sajátja is (iCloud), a Microsoft-é, de van még számtalan másik (nekem pl. saját van).
2019. febr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Google naptår
2019. febr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2019. febr. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
iPhone telefonon van “Emlékeztetők” alkalmazás, én azt szoktam használni, mindig jelez.
2019. márc. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!