Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinyitottam a telefonom?

Kinyitottam a telefonom?

Figyelt kérdés
Sziasztok, segítségeteket kérném. A telefonom bele esett a wcbe tegnap gyorsan kikaptak rongyal. Megtöröltem ès működött is viszont letettem egy percre ès màr nem kapcsolt be kitették a napra száradni ès mèg ma sem kapcsolt be.. utànna mondta az ismerősöm hogy ki kellet volna kapcsolni azonnal . De mindegy is az a kérdésem hogy beázott telefont a szervizbe mennyi idő mire megcsináljáo vagy esetleg még tudják? Ügye nem kell vennem mèg egy telefont. A telefonom márkája Huawei Mate 10 lite.. ès jó lenne ha megcsinálnák mer nem akarok venni megint 70ezerèrt telefont.. köszönöm a válaszokat előre is
2019. márc. 1. 11:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést azt akartam írni hogy kinyirtam?. Csak a szöveg javító játszik velem
2019. márc. 1. 11:16
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha mákod van, akkor először az akku kivezetések mentek szét, és olcsón megúszod.

Ha nem, akkor a folyadék és az akku árama jó kis galvánfürdőt alkotott, és a panelon lévő réz fóliákat ennyi idő alatt visszafordíthatatlanul tönkretette.

Egy bevizsgálást megkockáztathatsz a szervizben, az eredmény fényében dönthetsz a továbbiakról.

De az itt leírtak alapján minimális az esélye, hogy gazdaságosan még hibátlanná tehető a készülék.

2019. márc. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ
2019. márc. 1. 12:03
 4/4 A kérdező kommentje:

Magától bekapcsolt a telom

Mar nincs semmi probléma 😊😊

2019. márc. 1. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!