Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jelenleg milyen telefont...

Jelenleg milyen telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Huawei P9 Lite-om van, az első kiadás. Már egy ideje gondolkodom a cserén, viszont egy P20, vagy P20 Pro-ra nehezen veszem rá magam annyi pénzért, és most eltántorított az is, hogy megtudtam, nincs rajta hagyományos jack.

A lényeg, hogy az új telefon gyorsabb legyen, mint a jelenlegi, lehetőleg 6" alatti kijelzővel, és egy elfogadható kamerával. Ja, meg nyilván Android.


Nézegettem véleményeket más oldalakon is, kíváncsian várom a javaslatokat! :)



2019. márc. 1. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:

hagyományos jack-et szeretik kivenni a legújabb csúcsmodellekből, úgyhogy emiatt nem kell meglepődni.

Azért viszont...

... írhattál volna árat, mert csak akkor lehet segíteni.

2019. márc. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Legfeljebb 100 ezer, de ez a max határ.

Elvből már nehezemre esik ennyit elkölteni egy telefonra. A P9 Lite-ot 60-70 ezerért vettem 2 éve.

2019. márc. 4. 06:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Mázlid van, mert van több okostelefon, 100E Ft alatti áron:

1. Meizu 16th

2. Pocophone F1

3. Xiaomi Mi 8 Lite.

E három közül a Meizu-t tudom ajánlani. Csúcskategóriás készülék, potom 100E Ft-ért, Eustock.eu oldaláról rendelve ennyi, magyar garanciával.

Pocophone F1 meg inkább akkor jó, ha sokat játszol. Kamerája nem a legjobb, viszont elfogadható minőséget képvisel.

Xiaomi Mi 8 Lite meg 80E Ft alatti áron is beszerezhető és ott tud remek tulajdonságokat felhozni, viszont ennél a telefonnál nem látok jack kimenetet, bár ha jól tudom, a gyártó ad átalakító kábelt hozzá.

Remélem tudtam segíteni.

2019. márc. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, megnézem ezeket a telefonokat!
2019. márc. 5. 07:09
 5/5 anonim ***** válasza:
A Meizu 16th-ot én is ajánlom, bár az a baj, hogy ez a cég nem igazán ad a frissítésekre, bár talán ennél a felsőkategóriás telefonnál másképp van. Én személy szerint mondjuk egyre kevésbé vagyok elégedett ezekkel a telefonokkal: volt M3 Note-om, az minden tekintetben jó volt, utána egy M5, ami szintén nem volt rossz, de üzemidőben nagyon gyenge volt. A mostani M6 Note-omban viszont picit csalódtam: alig több, mint egy hónapja van meg, de sok olyan apró idegesítő dolga van, amik az előző Meizu telefonjaimnál nem fordultak elő. Persze, ettől még a 16th lehet jó. Mobilaréna fórumát olvasgasd, ott vannak róla tapasztalatok, persze csak ha érdekel a telefon. Hardveresen amúgy tényleg csúcskategória és ahhoz képest nem drága, szóval ha ebben a telefonban már nincsenek meg azok az apró hibák, amik pl. az M6 Note-ban (jó, mondjuk nem egy kategória a kettő), akkor jó vétel lehet. Amúgy nagy általánosságban nem szokott gond lenni a Meizu-kkal, úgyhogy érdemes fontolóra venni egy ilyen telefont.
2019. márc. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!