Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5 vagy Xiaomi Redmi 6?

Nokia 5 vagy Xiaomi Redmi 6?

Figyelt kérdés

Kb 40 ezer Ft-ból melyiket vennétek?

Nekem a legfontosabb szempont igazából a kamera, videó minősége lenne, de ebben az árkategóriában azért nem várok csodát. És úgy látom, abban kb egyformák.

A többi dologban szerintetek melyik a jobb?


2019. márc. 1. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Nokia előnye az NFC és a tiszta Android.

Hardververesen pedig a Redmi 6.

Kamera szempontjából is szerintem a Redmi felé billen a mérleg.

2019. márc. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. márc. 1. 18:16
 3/10 anonim ***** válasza:

Itt, az előző válaszomat valamiért bedarálta a GyK.hu

MEIZU M5c is kapható ebben az árban, úgyhogy azt is érdemes fontolóra venni.

Mind három készülék kameráiról készítettek tesztet a Mobilarénán, ott tudsz utána olvasni és az alapján érdemes dönteni, melyiket éri meg venni.

2019. márc. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a tippet, megnézem!
2019. márc. 1. 21:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a Xiaomi, kezelőfelület miatt a MIUI sokkal jobb mint egy Androidos telefon. Amióta Xiaomira váltottam, nem tudok mást venni csak azt.
2019. márc. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a tippet! Igen én is csak dicséretet hallok a Xiaomi-ról. És a közösségi média is jól fut rajta (instagram például?)
2019. márc. 3. 14:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Minden teljésen tökéletesen fut rajta.
2019. márc. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! :)
2019. márc. 3. 17:50
 9/10 anonim ***** válasza:

Amely app-okat rengetegen használják világszerte, azokat fejlesztik a legjobban, így van a közösségi médiát elérő app-okkal is (úgyhogy emiatt kár aggódni), illetve róluk készül a leggyakrabban visszajelzés, emiatt jobban oda tudnak figyelni.

Az viszont elő szokott fordulni, hogy akadozik a szerver, vagy annak elérése, így nehezen, vagy egy kis időre nem lehet elérni. Ez jobban benne van a pakliban, de ez mobiltól független (csak nézz vissza a gyk.hu kérdései között, amikor egy pici időre nem lehet elérni a Fb-t).

2019. márc. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon köszi :D
2019. márc. 4. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!