Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Mate 20 Pro vagy...

Huawei Mate 20 Pro vagy Samsung Galaxy Note 9?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne melyik a jobb telefon, és miben, hetek óta nézegetem mind a két telefonnak a specifikációit, de nem tudok dönteni kérlek segítsetek.

2019. márc. 3. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:

A helyedben megneznem a Honor V20 256Gbot, vagy megvárnám a Xiaomi mi 9et, mind a kettő telefon olcsóbb, s nagyjából ugyanannyira jók.

Egyébként a kettő közül a Huawei ha a kamera vagy az üzemidő fontosabb s Samsung ha a jatekelmeny

2019. márc. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Oneplus 6T
2019. márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Srácok! Nem jut el az agyatokig hogy ő minden képpen ezen két telefon közül akar választani?

Kedves Kérdező!

Javaslom a használati szempontjaid előnybe helyezni!

Én sok éves Huawei felhasználóként mindenképpem a Mate 20 Pro mellett döntenék! Persze mindenkinek más a felhasználási köre.

Mate 20 Pro:

- Nagyon szép kamera

- Nagy rendszer memória

- CPU: HiSilicon Kirin 980

- GPU: Mali-G76 MP10

- Bővíthetőség

- Oda-Vissza való gyorstöltés

- Óriási akkumulátor


Galaxy S9:

- Super Amoled kijelző

- Gorilla Glass üveg

- 3,5 Jack csatlakozó

- CPU: Samsung Exynos 9810 Octa

- GPU: Mali-G72 MP18

- MicroSD bővítés


Szerintem lényegesen veri a Mate 20 Pro az S9-et!

2019. márc. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, az előző válaszolónak, én is láttam hogy a mate 20 pro jobb, azonban azzal van problémám, hogy nem tudom hogy lehetne kiszűrni azt, hogy boe kijelzős telefont kapjak és ne LG-set, ha erre lenne valami megoldás azt megköszönném.
2019. márc. 3. 22:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezen már nem kell aggódnod! :) A főleg LG kijelzőket érintő gluegate az első szállítmányból származó készülékeket érintette.

Azóta a Huawei egy szállítmányt állítólag vissza is hívott és most már csak olyan telefonokat küldenek ki, amelyek BOE kijelzősek és hibátlanok! :)


Szóval ne aggódj a gluegate miatt, 99%, hogy már nem kapsz olyan mobilt. :) A lényeg, hogy olyan helyen vegyed, ahol tudod, hogy nem november óta van raktáron a telefon (=első szállítmány).


Kérdésedre válaszolva pedig: a Note 9-et akkor válaszd, ha sokat videózól, mert abba sajnos gyenge a Mate 20 Pro. Miben másban (talán még a jack-et leszámítva) viszont szerintem jobb választás! :)


Vagy pedig még az S10+ -on lenne érdemes elgondolkodnod, mert az is legalább olyan jó mobil, mint a Mate 20 Pro! :)


Üdv: egy másik Mate 20 Pro tulaj! :)

2019. márc. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezzel megnyugtattál, igen a S10 is nagyon tetszik viszont húzós az ára a másik két telefonhoz képest, ezek után már csak kézbe akarom fogni a mate 20 pro-t megnézni hogy tetszik-e.
2019. márc. 4. 15:24
 7/9 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, annyira nem vagyok tisztában az árakkal, de én úgy tudom, hogy a 128 GB-os S10+ is kb. annyiba kerül, mint a Mate 20 Pro.


Ne érts félre, nem akarlak rábeszélni az S10-re, de lehet érdemes lenne vetned rá egy pillantást. Én nem cserélném le rá a Mate 20 Pro-mat, de ha most lennék telefon vásárlás előtt (tehát úgy, mint te), lehet elgondolkodnék azon, hogy inkább a Samsung készülékét választanám!

2019. márc. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Újra a harmadik vagyok! Először is nem tudom miért írtam minden helyre S9-ET... De a specifikációkat pedig a Note 9-ét néztem 😅!

Illetve még pozitívum a Note mellett szólva hogy be épített Stylus-a van amit én a Mate-ből nagyon hiányolok!

2019. márc. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én note9et vettem. Caak ajánlani tudom.
2019. jún. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!