Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Huawei Mate 20 Pro vagy Samsung Galaxy Note 9?

A kérdésem az lenne melyik a jobb telefon, és miben, hetek óta nézegetem mind a két telefonnak a specifikációit, de nem tudok dönteni kérlek segítsetek.

Keress kérdéseket hasonló témákban: telefon, Huawei Mate 20 Pro, Samsung Galaxy Note 9

márc. 3. 18:16  Privát üzenet  

A válaszok

A helyedben megneznem a Honor V20 256Gbot, vagy megvárnám a Xiaomi mi 9et, mind a kettő telefon olcsóbb, s nagyjából ugyanannyira jók.

Egyébként a kettő közül a Huawei ha a kamera vagy az üzemidő fontosabb s Samsung ha a jatekelmeny

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont márc. 3. 18:25 Privát üzenet
Oneplus 6T

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont márc. 3. 20:48 Privát üzenet

Srácok! Nem jut el az agyatokig hogy ő minden képpen ezen két telefon közül akar választani?

Kedves Kérdező!

Javaslom a használati szempontjaid előnybe helyezni!

Én sok éves Huawei felhasználóként mindenképpem a Mate 20 Pro mellett döntenék! Persze mindenkinek más a felhasználási köre.

Mate 20 Pro:

- Nagyon szép kamera

- Nagy rendszer memória

- CPU: HiSilicon Kirin 980

- GPU: Mali-G76 MP10

- Bővíthetőség

- Oda-Vissza való gyorstöltés

- Óriási akkumulátor

Galaxy S9:

- Super Amoled kijelző

- Gorilla Glass üveg

- 3,5 Jack csatlakozó

- CPU: Samsung Exynos 9810 Octa

- GPU: Mali-G72 MP18

- MicroSD bővítés

Szerintem lényegesen veri a Mate 20 Pro az S9-et!

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont márc. 3. 22:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, az előző válaszolónak, én is láttam hogy a mate 20 pro jobb, azonban azzal van problémám, hogy nem tudom hogy lehetne kiszűrni azt, hogy boe kijelzős telefont kapjak és ne LG-set, ha erre lenne valami megoldás azt megköszönném.

# 4/8Időpont márc. 3. 22:50 Privát üzenet

Ezen már nem kell aggódnod! :) A főleg LG kijelzőket érintő gluegate az első szállítmányból származó készülékeket érintette.

Azóta a Huawei egy szállítmányt állítólag vissza is hívott és most már csak olyan telefonokat küldenek ki, amelyek BOE kijelzősek és hibátlanok! :)

Szóval ne aggódj a gluegate miatt, 99%, hogy már nem kapsz olyan mobilt. :) A lényeg, hogy olyan helyen vegyed, ahol tudod, hogy nem november óta van raktáron a telefon (=első szállítmány).

Kérdésedre válaszolva pedig: a Note 9-et akkor válaszd, ha sokat videózól, mert abba sajnos gyenge a Mate 20 Pro. Miben másban (talán még a jack-et leszámítva) viszont szerintem jobb választás! :)

Vagy pedig még az S10+ -on lenne érdemes elgondolkodnod, mert az is legalább olyan jó mobil, mint a Mate 20 Pro! :)

Üdv: egy másik Mate 20 Pro tulaj! :)

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont márc. 4. 10:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ezzel megnyugtattál, igen a S10 is nagyon tetszik viszont húzós az ára a másik két telefonhoz képest, ezek után már csak kézbe akarom fogni a mate 20 pro-t megnézni hogy tetszik-e.

# 6/8Időpont márc. 4. 15:24 Privát üzenet

Megmondom őszintén, annyira nem vagyok tisztában az árakkal, de én úgy tudom, hogy a 128 GB-os S10+ is kb. annyiba kerül, mint a Mate 20 Pro.

Ne érts félre, nem akarlak rábeszélni az S10-re, de lehet érdemes lenne vetned rá egy pillantást. Én nem cserélném le rá a Mate 20 Pro-mat, de ha most lennék telefon vásárlás előtt (tehát úgy, mint te), lehet elgondolkodnék azon, hogy inkább a Samsung készülékét választanám!

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont márc. 4. 17:30 Privát üzenet

Újra a harmadik vagyok! Először is nem tudom miért írtam minden helyre S9-ET... De a specifikációkat pedig a Note 9-ét néztem 😅!

Illetve még pozitívum a Note mellett szólva hogy be épített Stylus-a van amit én a Mate-ből nagyon hiányolok!

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont márc. 4. 19:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Samsung Galaxy J6+ vélemények?
Samsung Galaxy A7 (2018) kamera vélemények?
Használtan megèri Samsung galaxy s8 80 ezèrt?
Galaxy S8+ Pendrive és Gear VR észlelési probléma?
Hogy lehet megoldani a problémát?
Samsung galaxy s6 edge telefonom nem indul. A logonal megakad es nem kapcsol be, milyen baja lehet vagy esetleg hogy tudnam helyrehozni?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!