Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek az iPhone 7 nevezet...

54545454 kérdése:

Mit tegyek az iPhone 7 nevezetű telefonommal? :

Figyelt kérdés
Megvettem egy embertől jó áron de ..(hogyha hülyeséget írok akkor mondom hogy ez az első iphonom) bejelentkezve hagyta az Apple ID fiókját és én meg rámentem arra hogy kijelentkezés de kellet az emberke jelszava .. a csávót nem tudom elérni mit kellene tegyek. Mert így az AppStoret nem tudom használni .kérlek valaki segítsen

2019. márc. 3. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Gyári visszaállítások
2019. márc. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mint már mondtam nem tudom a jelszavát az emberkének akitől vettem és így ez sem jó
2019. márc. 3. 18:39
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Ezt a dogot úgy hívjuk itten, hogy "Talált telefon". Attól függetlenül, eléggé pontosan leírtad, mi a hiba, viszont ezt a telefon első kézbevételénél látnod kellett. Tudod, amikor kifizetted, ő meg a kezedbe adta...
2019. márc. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
3-as! Előrébb lett a kérdező a válaszodtól?
2019. márc. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
A telefon lopott/talált. Itt a történet vége.
2019. márc. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én meg ezt úgy hívom itten hogy nem tudsz semmit mégis beszélsz.. kezdjük ott hogy nem a kezembe adta nem tudtam hogy ilyen problémája van harmadszor fizettem érte és nem találtam .nem az a bajom hogy azt írtad hogy találtam hanem hogy úgy írtál választ hogy találgatsz
2019. márc. 3. 18:52
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

A gyári visszaállításhoz nem kell jelszó.

Egyébként ha vetted a telefont, valamikor el kellett érned , nem?

2019. márc. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jóvan akkor ha ti mondjátok akkor biztos
2019. márc. 3. 18:54
 9/12 A kérdező kommentje:
mindegy hagyjuk bármit írnék már csak mentegetőzés el vennétek
2019. márc. 3. 18:57
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

Hiába mondod, ha az ember, akitől vetted, ő "találta", utána talált hozzá 1 balekot is, aki megvette.

Utána nem elérhető az ember, aki találta.

Kör bezárult.

2019. márc. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!