Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Le lehet valahogy győzni a Google-t az okostelefonomon?

Tünetek:

- hetekig mindig nem engedem, hogy frissítse magát, erre egy idő után az engedélyem nélkül megteszi,

- magától telepít programokat, amelyekre nincs szükségem,

- ezeket nem tudom letörölni, csak a frissítéseket leszedni, amiket újra felrak,

- többek között a Youtube sem a régi már.

- a Facebook is magától csinálja a fentieket.

Mit tudok tenni, hogy ne a Google és Fb irányítsanak a telefonomon, hanem én? (Android, samsung galaxy, de ezek az iPhone-nál is így lennének.)

Keress kérdéseket hasonló témában: okostelefon

márc. 5. 10:24  Privát üzenet  

A válaszok
Google Playen kikapcsolod az automatikus frissítést.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 5. 10:33 Privát üzenet
repulo nevű felhasználó válasza:

Elfelejted az Androidot és akkor nem a Google adja az oprendszered.

A válasz 36%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont márc. 5. 10:34 Privát üzenet
kapcsold ki az automatikus frissítést, szedd le a programokat amik nem kellenek (ha azt nem lehet, redukáld le amennyire csak lehet és tiltsd le). vagy ne androidot használj

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 5. 11:08 Privát üzenet
Rootolt mobilon lehet törölni a gyári appokat is, de egy custom rom még testreszabhatóbb és felesleges appoktól mentes, a legnépszerűbb a Lineage OS, a népszerűbb mobilokra elérhető.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont márc. 5. 11:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Google tevékenységen belül szerepel a címtár, ez miért van? Ez az jelenti hogy az illető telefonszámot mentett a telefonjára?
A van egy androidos app-om vagy játékom, ami mások szerint is jó, akkor hogyan kereshetek vele penzt? Tudom nem ilyen egyszeru, de pl. Google playre 25$ a regisztralas ami eleg sok igy elsore
A Dropboxba a Google fiókommal szeretnék bejelentkezni. Őszintén, mi szüksége van neki az én névjegyeimre, és azok módosítási jogára?
Miért nem látszik az okostelefonomon a be gépelt szöveg? Csak a google keresőbe. A többi jól működik ( facebook, üzenetek stb)
Olyan problémám akadt, hogy az okostelefonomon gyári adatok visszaállítását végeztem, és eddig minden jól ment de most nem tudok bejelentkezni a google fiókomba, mert...
A Samsung okostelefonomon lévő Google GPS nem eszi le a pénzt a telómról?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!