Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-ról letudom valahogy...

IPhone-ról letudom valahogy menteni gépre a képeket/videókat?

Figyelt kérdés
Le szeretném törölni róla (illetve formázni szeretném a telefont), mert szeretném majd eladni, de a képeimet szeretném megtartani.

2019. márc. 6. 20:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Bedugod -> Fájlok és mappák - DCIM -> megnyitod, lemented.
2019. márc. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%

1-es iphone-ról van szó, itt minden bonyolultabb :D

[link]

2019. márc. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%

Kettes, látszik, hogy még az életben nem volt iPhoneod, mert még csak egy csóró kisgyerek vagy. Úgy kell csinálni, hogy leírtam. Iphone tulaj vagyok, jelenleg egy Xs-em van, amiről te csak álmodsz. Ezt a képet most csináltam, külön neked:


[link]

2019. márc. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Grat magamnak, mindenre gondoltam csak erre nem🤣🤣

Köszi szépen mindkettőtöknek!

Majd próbálkozom vele. :)

2019. márc. 6. 21:51
 5/16 anonim ***** válasza:
69%

@3-as: általánosítás, provokáció.

Valóban nem volt még iphone-om, egyszer egy hétig használtam egyet, de azóta soha többet ilyet. Akkoriban nekem így simán nem ismerte fel a gép, de örülök, ha ezt azóta sikerült megoldani. Bár nem értem, hogy akkor miért nem ezt írják a hivatalos support oldalon.

A "csóró kisgyerek" jelzőt is megcáfolnám, S7-em van. Vehettem volna iphone-t is, de nekem a Samsung felülete és az Android lehetőségei, megoldásai sokkal szimpatikusabbak voltak. Ennyi.

2019. márc. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
És én nem iphone XS-ről álmodok, hanem egy Samsung S10e-ről ;)
2019. márc. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%
Én csak azt nem értem, ha nem értesz hozzá, akkor mi a fasnak szólsz hozzá?
2019. márc. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Kérlek szépen ne veszekedjetek! :/

Ezek csak telefonok! Mind a kettő nagyszerű, ugyanakkot mindkettőnek vannak hibái. Egy telefon sem lesz soha tökéletes mindenki számára. Én úgy gondolom, maradok iPhone-os, de teljesen megértem, ha valaki Samsungot, vagy Xiaomit, Huawei-t stb választ helyette.

Mégegyszer, köszönöm szépen a segítséget, holnap megpróbàlom megnyitni “android-szerűen”.

És mégegyszer: ezek csak telefonok!

2019. márc. 6. 23:37
 9/16 anonim ***** válasza:
38%
Nem azért veszekszem vele, mert egy hulladék telefonja van szegénynek, hanem azért, mert baromságokat ír, és félrevezet téged, kérdező.
2019. márc. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

Utánanéztem az Apple hivatalos oldalán, ahol így van leírva. Segíteni próbáltam én is.

Egyébként meg nem én kezdtem el hülyegyerekezni meg irigyezni.

2019. márc. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!