Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Reseteléssel bármelyik teefon...

Reseteléssel bármelyik teefon újrarakható? Ezt nem használhatják fel tolvajok?

Figyelt kérdés

Rálényszerültem, mert elfelejtettem a kódot.


Most kérte a PIN kódot, de azt kodobja belőle, úgysem kell. A Google fiókba meg bejelentkezik a sajátjába...


Egy srác alá is írta a videó alá, amit néztem, hogy "köszi tesó a 40 ezer forintot".


Eskü a sajátom, de más ezzel simán visszaélhet. iPhonenal is lehet ilyet?



2019. márc. 7. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, Iphoneokkal is megoldható. Viszont ott nehezebb.
2019. márc. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Megfelelő hozzáértéssel az FRP (Factory Reset Protection) kiiktatható, de sok mobil nem rendelkezik még mindig vele, tehát ilyen esetben egy szimpla reset, és használható az eszköz.

Apple-nél fogalmam sincs, de ott szinte biztos vagyok, hogy nemigen lehetséges.

2019. márc. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aki jobban ért hozzá, az nem reseteli, hanem download vagy fastboot módba teszi és telepíti a gyári romot, úgy biztos tiszta lesz a mobil.
2019. márc. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát van amelyik akkor is kéri az első fiókot.
2019. márc. 8. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
FRP miatt az újabb telefonoknál nehéz kivitelezni, Xiaomiknál az előző fiókba is be kell lépni, kivéve ha nyitottad a bootloadert, mert akkor csak felrak egy másik romot.
2019. márc. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!