Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyenkor mik mennek át a...

Ilyenkor mik mennek át a mádik telefonra?

Figyelt kérdés

Szóval lesz új telefonom

Átrakom majd az sd kártyát. Ez azt jeleni, hogy csak a számomat viszem át rá?

Vagy a képeket is meg ikyenek?

Vagy pl.az előzményeimet is átviszi?

Mi a helyzet a memóriakártyával?

Anroidról IOS-re váltok


2019. márc. 7. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha Androidról iOS-re váltasz, akkor SD kártyát át nem rakasz. Majd amikor elindítod az új telefont, akkor kérdezni fogja, hogy költözés Androidról, vagy valami ilyesmit. Ott kell követni az utasításokat, de pontosabban én sem emlékszem, mert szerencsére régen volt már Androidom. Illetve talán ezt is érdemes megnézni:


[link]

2019. márc. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Te rákérdezel az SD kártyára meg a memóriakártyára.A kettő ugyanaz.

Ha iOS-re azaz iPhone-re váltasz arról tudni kell hogy azokba nem lehet memórikártyát tenni tehát te azon semmit nem fogsz átvinni mivel nem tudod belerakni.

Ha a SIM kártyát átrakod a számod természetesen megmarad.Képeket nem tárol a SIM kártya ahogy előzményeket sem mert az a böngésződhöz tartozik.

2019. márc. 8. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, van egy olyan app, aminél sok mindent át tudsz költöztetni Androidos okostelefonról, iPhone-ra.

A másik: azt jó ha tudod, hogy app-okat neked kell újra leszedned, teljesen más fiókot kell nyitnod neki, stb. Egyszerűen azért, mert azon iOS fut, nem Android (teljesen más a programozása).

2019. márc. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Már nagyjából értem,köszi mindenkinek

Muszáj az adatokat átvinni amúgy?

Vagyis ez a telegonom megmarad pótnak, szóval azon maradhatna minden

Lehetséges lenne ez?

Hogy pl egy gombnyomással már "jó" legyen minden? Vagy muszáj végigcsinàlni ezt a hosszú procedúrát?

2019. márc. 8. 18:11
 5/7 anonim ***** válasza:

átvinni - átmásolni.

De kérdező: azt a SIM kártyát ÁT TESZED a másik készülékbe, konkrétan az iPhone-ba, amit csak azzal tudsz használni.

2019. márc. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom, de úgy értem,hogy pl.(most is van egy telefon amit ígx használok, az előzőm) hogy tudom, hogy hívni nem tudok vele,meg ilyesmik,de jobb mint a semmi. Remélem érthetően írtam
2019. márc. 9. 08:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, használhatsz két telefont egyszerre :D hármat is. Viszont ahány SIM kártyád van elofizetessel, annyival tudsz hívni csak, IPhoneba átteszed a simet és attól még a régi android mobilod is működni fog csak hívni nem lehet vele. Kivéve segélyhívás, mert azt ha jól tudom már sim nélkül is lehet.
2019. márc. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!