Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Iphone-n veletlenul kitoroltem az emojit a billentyuzetrol, vagy a beallitasokbol, nem emlekszem mar ra, hogy tudom vissza allitani hogy tudjak emojit kuldeni?

Eredetileg volt rajta, azt veletlenul kitoroltem. Apple storebol csak billentyuzetet lehet letolteni, az nem jo nekem!

Keress kérdéseket hasonló témában: Apple

márc. 7. 21:28  Privát üzenet  

A válaszok
Beállítások, általános, billentyűzet, billentyűzetek, új billentyűzet hozzáadása. Utána csak hozzáadot és kész.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont márc. 7. 21:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, de nincs ott az emoji lehetőség, véletlenül kitöröltem

# 2/5Időpont márc. 7. 21:40 Privát üzenet
Azt nem tudod kitörölni. Ne a javasolt billentyűzeteknél keresd, hanem görgess lejjebb az egyéb iPhone billentyűzethez, ott kell lennie.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont márc. 7. 21:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Pedig a gyári billentyűzetemen volt emoji, és most valahogy kitöröltem... És most hiába töltök le valami emoji, nem a gyári billentyűzethez dobja, hanem kapok hozzá új billentyűzetet is mint ők SwiftKey vagy Kika, pedig nekem csak emoji kell a gyári billentyűzettel egyutt

# 4/5Időpont márc. 7. 21:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Végre meg van, csinálnom kellett ilyen billentyűzet vissza állitást, aztán utána megtaláltam a többi nyelvek között (egyéb iphone billentyűzetek alatt)

Köszönöm!

# 5/5Időpont márc. 7. 21:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Samsung galaxy core prime. A wifi nem kapcsol be se a gyorsmenűből se a beállîtásokból. Menthető még?
Ha egyszer frissítettem az Androidot egy telefonon, akkor a szoftverfrissítés megmarad ha a beállításokból gyári visszaállítást végzek?
Lumia 520, két? Lenne. Wifit csak a beállításokból lehet ki-be kapcsolni?
Az Android 4.3 ra barki frisitthet a beallitasokbol es a rendszerinformacioknal a szoftwerfrissitesnel?
Hogyan lehet kilépni IPhone 3G-n a beállításokból, alkalmazásokból, stb. a home gomb használata nélkül?
Samsung S7560 beállításokból való reset után fekete kép. Mi lehet a baj?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!