Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-n veletlenul kitoroltem...

Iphone-n veletlenul kitoroltem az emojit a billentyuzetrol, vagy a beallitasokbol, nem emlekszem mar ra, hogy tudom vissza allitani hogy tudjak emojit kuldeni?

Figyelt kérdés
Eredetileg volt rajta, azt veletlenul kitoroltem. Apple storebol csak billentyuzetet lehet letolteni, az nem jo nekem!

2019. márc. 7. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Beállítások, általános, billentyűzet, billentyűzetek, új billentyűzet hozzáadása. Utána csak hozzáadot és kész.
2019. márc. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, de nincs ott az emoji lehetőség, véletlenül kitöröltem
2019. márc. 7. 21:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudod kitörölni. Ne a javasolt billentyűzeteknél keresd, hanem görgess lejjebb az egyéb iPhone billentyűzethez, ott kell lennie.
2019. márc. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pedig a gyári billentyűzetemen volt emoji, és most valahogy kitöröltem... És most hiába töltök le valami emoji, nem a gyári billentyűzethez dobja, hanem kapok hozzá új billentyűzetet is mint ők SwiftKey vagy Kika, pedig nekem csak emoji kell a gyári billentyűzettel egyutt
2019. márc. 7. 21:52
 5/5 A kérdező kommentje:

Végre meg van, csinálnom kellett ilyen billentyűzet vissza állitást, aztán utána megtaláltam a többi nyelvek között (egyéb iphone billentyűzetek alatt)

Köszönöm!

2019. márc. 7. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!