Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerinted melyik a legjobb...

Szerinted melyik a legjobb ébresztő dallam?

Figyelt kérdés

Nekem ez jön be

https://www.youtube.com/watch?v=el8VIPRF0y4



2019. márc. 8. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
2019. márc. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Tudom, hogy nem ez a fő kérdésed, de felőlem lehet bármilyen. Amit eddig beállítottam, mert tetszett, mindet megutáltam. Gyűlölök ébresztőre felkelni, főleg, ha nagyon korán kell.:)
2019. márc. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Mindkettőbe belehallgattam, és elképzeltem magam álmomból felébredve a kettő közül. Hát inkább, amit 1-es linkelt.

Amit te linkeltél, szerintem még bolondabb lennék, hogy fel kell kelnem. A második link nyugtatóbb, mármint úgy értem, hogy nem ugrok ki az ágyból az effektek miatt, mert megijedek. A tiéd sem rossz, de ahogy kezdődik, én frászt kapnék. Bocs, de mindig őszinte vagyok. Ha neked ez tetszik, és nem is zavar, miért ne? Én nem választanám, az biztos.

2019. márc. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2019. márc. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2019. márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Atyaég, ha erre kellene kelnem, már tiszta stressz lennék korán reggel, meg szerintem hirtelen azt sem tudnám, hol vagyok, mi történt velem. :(
2019. márc. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!