Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s4 vs meizu m6?

Samsung galaxy s4 vs meizu m6?

Figyelt kérdés

2019. márc. 8. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Mennyi a keret?

Mert ezek már nincsenek újonnan, tehát használt készülékre pályázol, a típusból ítélve, 20-25 ezred lehet rá.

A kettő közül egyébként az S4 kicsit régebbi, de pár dologban többet tud, plusz a kijelző szebb és nagyobb felbontású.

Ha éppen ezek nem számítanak előnynek nálad, akkor inkább a meizut a kettő közül. Az S4 elég régi ahhoz, hogy egy használt darab esetén lehessenek vele problémák, de ha tudsz egy megbízható forrásból származó jó állapotút, és nem zavar az hogy csak max Lollipop (5.0) fut rajta, akkor jó lehet. Valamikor nekem is volt, szerettem, de az amoled kijelzők hátránya az LCD-vel szemben, az üzemidő. Előregszik és leromlik a minősége a használattal arányosan, sokszor egyik pillanatról a másikra akár el működésképtelenné válhat, az alkalmazott ragasztóanyag amivel összerakták, felbomlik, elkezd szétválni. Jártam így, rákerestem a neten, és németországban volt egy eladó alaplap hibás teló, amit megvettem és átraktam a kijelzőjét. Ma már ezt nehezebb megoldani, mert már a hibás megy a szemétre, a hibátlan darabok ára meg azért nem agyon megy 20 alá még.

[link]

2019. márc. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!