Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért adjam el a Xiaomi...

Mennyiért adjam el a Xiaomi mi a2 lite telefonom?

Figyelt kérdés
Sziasztok, fél éve vettem egy Xiaomi mi a2 lite okostelefont fekete színben 4/64-es kiszerelésben. El szeretném adni, és arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek ezt mennyiért tehetem meg? Asszem 60 000 ért vettem + vettem hozzá egy tokot, meg 4 üvegfóliát. Még 1,5 év garancia van rá, semmi baja, kívülről tokban és üvegfóoiában volt a megvásárlás pillanatától. Szerintetek mennyiért érdemes/lehet/minimum eladni? Előre is köszönöm a segítséget.
2019. márc. 9. 11:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Most a boltokban olyan 50k korul fut. Talan olyan 25-30 korul mar meg mernem hirdetni, de csak ha tenyleg hibatlan.
2019. márc. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jah, most latom, hogy van ra garancia is. Az talan egy +5-10k-t radob az arara.
2019. márc. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Viccelsz? 30 000? 2x annyiért vettem :D
2019. márc. 9. 13:51
 4/14 anonim ***** válasza:

"Viccelsz? 30 000? 2x annyiért vettem :D"


Viccelsz?

Amikor megvetted már nem ért annyit amennyit fizettél érte.

Kihozod a boltból, és már 80%-ért nehéz eladni, még akkor ism ha bontatlan csomagban van.

Az pedig hogy mit és mennyiért vettél hozzá, gyakorlatilag nem érdekli azt, aki meg akarja venni. Elárulok egy titkot. Aki használt cuccot keres, az spórolni akar az áron. Egyébként megvenné a boltban. Tehát szép dolog, hogy a pénzedhez akarsz jutni, de a vevők ezt másként látják.

Ha nem akarsz sokáig ülni rajta, 40 fölé ne nagyon menj.


[link]

2019. márc. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Oké azt még elfogadom, de van hozzá 4darab üvegfóliám (+1 a telefonon rajta) és 2 tokom, szerintem ez így garanciával együtt 50 000 simán megér....
2019. márc. 9. 15:08
 6/14 A kérdező kommentje:
Még szívesen várok más válaszolóktól is válaszokat.
2019. márc. 9. 15:24
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Egyetértek a 4-essel, szerintem sem nagyon fogod tudni 40 ezernél többért eladni! Én még tavaly egy szintén fél éves, vagyis még garanciás Redmi 4x-et próbáltam eladni az újkori árának feléért. Azért annyiért, mert a kijelző alján volt egy vékony karc (ezt a hirdetésbe természetesen beleírtam), tehát már nem volt tökéletes állapotban. Mondjuk olyan karc volt rajta, hogy a használatában egyáltalán nem zavarta volna a felhasználót, inkább kisebb esztétikai hiba volt. Volt rá érdeklődő, meg is nézte, de nem vette meg a karc miatt, annak ellenére, hogy tudta, hogy éppen azért olcsó. Ezek szerint őt zavarta, de valahol megértettem, mert pár ezressel drágábban tökéletes állapotút vehetett. Ezt csak azèrt írtam le, hogy ne lepődj meg, ha nem fognak annyit adni érte, amennyit te szeretnél, 50 ezer az meg egy fél éves, újkorában 60 ezres telefonért irreális ár! De ez csak az én véleményem...
2019. márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én sem vennék karcolt telefont... Még fele árért sem. De az enyém hibátlan. Így egész más.
2019. márc. 9. 19:58
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Ok, megértem azt, aki nem szeretne karcos telefont venni, de én pl. nem árultam zsákbamacskát, leírtam, hogy mi a baja és ennek ellenére is érdeklődött utána az illető. De még így is azt mondom, hogy ha hibátlan is a telefon, akkor sem reális az az ár, amit te elvársz érte. Most gondolj abba bele, hogy te 50-ért szeretnéd eladni, miközben most zsír újan kerül annyiba, vagy talán egy pár ezressel többe. Egyértelmű, hogy akkor a zsír újat fogják megvenni és nem a tiédet, hiába van jó állapotban. Amúgy a tiedhez hasonlóak 40 körül mennek most a Hardveraprón, tokkal, garanciával. Mindegy, én nem akarok beleszólni, csak leírtam a véleményem!
2019. márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Új ár 50%-a max.


A tok+vonó, meg fólia nem érdekel senkit, 5 forint Kínából.

2019. márc. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!