Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HW P20 Lite vs. Xiaomi Mi A2...

HW P20 Lite vs. Xiaomi Mi A2 Lite? Egyebek lent.

Figyelt kérdés

A ket telefon kozott az arkulonbseg eleg szignifikans, majd 20 ezer forint, viszont a tulajdonsagaik kozul csak a kamerak felbontasanak kulonbsege jelentos.


Hogy konnyebb legyen az osszehasonlitas:

[link]


A P20-at alapbol komolyabbnak mondanam (proc,typce-c,NFC-mondjuk ilyet meg az eletben nemhasznaltam) de a Mi A2 akksija is vonzo, a 4000mAh-as kapacitasaval.


Melyiket ajanlanatok? Sajat tapasztalatok, muszaki specifikaciok, szervizhatter, s minden egyeb dolog figyelembevetelevel.

Hosszu tavra probalok gondolkozni, igy ha megeri a P20 a maga +20k-s arat, akkor az nem akadaly.



2019. márc. 9. 13:06
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]


Pontosabban a link igy nez ki, elobb vmiert osszetomoritette.

2019. márc. 9. 13:15
 2/3 anonim válasza:
páromnak Xiaonija van egy kicsit régebbi, nekem p20 prom, szerintem döntsd el h szebb képet akarsz vagy hosszabb üzemidőt.
2019. márc. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi! Kozben mar itt van a kezemben az A2, eddig tokeletes. :D
2019. márc. 16. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!