Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Miért van az hogy csináltam biztonsági mentést gyári visszaállítás előtt, mégis eltüntek a képeim, zenéim stb?

Keress kérdéseket hasonló témákban: biztonsági mentés, eltűnés, zene

márc. 9. 17:44  Privát üzenet  

A válaszok
repulo nevű felhasználó válasza:

És tudod mit hova mentettél? Ott kellene keresgélni.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 9. 18:45 Privát üzenet
zoligyerek nevű felhasználó válasza:

A "biztonsági mentés" nem varázstabletta. Tudni kell mit, hogyan, hová, stb.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont márc. 9. 21:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért van az h hogy csináltam biztonsági mentést gyári visszaállítás után, mégis eltüntek a képeim, zenéim stb?
Biztonsági mentés és visszaállítás során jelszót kér a huawei p8 lite készülékem, de nem fogadja el azt amit megadtam, mit csináljak?
IOS biztonsági mentésből lehet downgradelni?
IPhone-nál ha iTunes-ra készítek biztonsági mentést, az elmenti a Fotók alkalmazásban lévő képeimet is?
Ha készítek egy biztonsági mentést akkor minden adatom és alkalmazásom elmentődik?
Számítógépre készült iTunes mentésből alternatív programmal csak SMS üzeneteket vissza tudom állítani? (bővebben lent)

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!