Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefon üzlet?

Mobiltelefon üzlet?

Figyelt kérdés
Most van egy mobiltelefon/tablet/számítógép szervizem és tartozék üzletem.Szeretném bővíteni a kínálazomat telefonokkal és tabletekkel.Hol tudnám ezeket beszerezni hogy ne horror áraim legyenek?
2019. márc. 11. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Alibaba.

Amúgy mi mondjuk meg egy kereskedőnek, mit tegyen azért, hogy nagyobb bevétele legyen?

2019. márc. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne elmondani?Én nem interneten szeretném árulni ahl akárki megrendelheti és nem is egy olyan helyen ahol valakit tönkre tudnék tenni mert hogy én alacsonyabb árakkal dolgoznék.És ha valaki elárulja mondjuk szegedről és én nyitom sopronba akkor nem hiszem hogy az ő vendégei átjönnek hozzám azé a párezer forintér!
2019. márc. 11. 15:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Neked az a munkád, hogy mobilokat árulj, neked abból lesz bevételed.

Ha valaki megírja, mit és hogy csinálj, amiből bevételed lesz, abból képes lennél adni belőle? Na ugye.

2019. márc. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem az kellhogy mit hogyan csináljak és minden lépésemet megadni hanem egy beszerzési lehetőséget!
2019. márc. 11. 15:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Vállalkozóként nyilván több kapcsolatra tudsz szert tenni, mint bárki az oldalról


Márkakereskedések, nagyker, közvetlen a gyártó stb.....

2019. márc. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!