Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kéthónapos, Huawei P Smart...

Szyjjasztok!:) kérdése:

Kéthónapos, Huawei P Smart beázott. Mit tegyek ha két nap után se reagál?

Figyelt kérdés
A hétvégén egy húzós buliból hazaérve, gondoltam fürdök egyet, és hát a telefonomat is sikerült megmártóztatni. Annyi a baj, hogy nem emlékszem semmire. Amikor felkeltem akkor vettem a kezembe az ágyamon, egyből töltőre is raktam, mert azt hittem, hogy lemerült. Utána vettem észre, hogy a tokban víz van. kiszedtem az sd-t és a sim-et, állt benne a víz.Már harmadnapja várok vele, hátha elindul, de még mindig semmi. De gondolom, hogy a töltőre dugtam akkor egyből meg is pecsételtem a sorsát. Mert akkor még olyan volt, mert ahogy feldugtam egyből észrevettem a vizet a telefonon, akkor még volt hangja az aksinak. Ja, és az, hogy szervízbe elviszem az adatok nagyon fontosak lennének rajta, hogy azok megmaradjanak. Valami ötlet valaki, vagy segítség?

2019. márc. 12. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szervíz, vagy új telefon.
2019. márc. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Új telefon ,mert nem biztos szerviz ki tudja szedni ėpsėgben az adatokat,ezėrt nem kell ki ütni magunkat egy bulin.
2019. márc. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

ha egy tál rizsbe rakod van esély hogy kiszárad

bár lehet előbb kellett volna

2019. márc. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!