Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a velemenyetek a Samsung...

Mi a velemenyetek a Samsung galaxy A9 rol?

Figyelt kérdés
Nekem megtetszett, de nemtudom megeri e az arat?! eleg jo kepeket keszit es a 4 kamera jol mutat rajta, es a kek ombre szin is bejon.

2019. márc. 13. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ára: 118.200 ft ( [link]


Ennyi pénzért még megéri a Pocophone F1, Honor 9, Xiaomi MI 8 Lite, és Honor 8 Pro


"4 kamera jól mutat" És akkor mi van? Kiállításokra viszed? Egyáltalán tudod, hogy melyik kamera mit csinál, vagyis miért van szükség 4 kamerára? Egyébként nincs szükség, akár egy kamerával is lehet szép képeket csinálni, 2 kameránál nem kell több.

Általában a + kamera ezt csinálja: optikai zoom, széles látószög vagy monochrome. Utóbbit például nem értem, hogy miért van rá szükség. Az iPhone 7 Plus-ba is belepakolták, de sok értelme nincs. Jobban néz ki, mintha egy egyszerű fekete-fehér filtert használnál, de miért akarnál fekete-fehér képet?

Az említett A9-ben van telephoto kamera, ami kétszeres optikai zoomra képes. Az akkor jó, ha zoomolni akarsz a kép minőségének romlása nélkül, de legtöbbször nincs rá szükség.

Ami tényleg hasznos, az a széles látószögű kamera.


Kék szín: Szinte akármelyik telefont megszerzed kékben, amelyiket nem, arra veszel egy kék tokot. (Amelyikre nem, azt lefested :D )

2019. márc. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

Más dologra nem tértél ki, de én kifogok:


Teljesítmény

Snapdragon 660 processzor megfelelő teljesítményt nyújt, de például egy Pocophone sokkal jobbat a 845-tel és még ennél kevessebbe is kerül

64 GB-s modell: 85.800 ft

128 GB-s modell: 95.500 ft


Úgyhogy én azt ajánlom, ha neked nem fontos a 4 kamera és a fém hátlap.

2019. márc. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Csak a pocophone undorítóan néz ki, azt is tedd hozzá

Lehet csak én gondolom így, de ha valamit megveszek több tízezer forintért, akkor tetszen is amit látok.

Plussz ram kezelése is elég silány, rosszabb mint egy 2gb-os iphone 6s-é.

DE!!!!!

Ha nem érdekel a kinézet és a multitasking, akkor a pocophone teljesítményben köröket ver a samsungra.

2019. márc. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A Samsung A9 egy felsőkategóriás készülék mind hardver és szoftver szempontjából ott van, de nem csúcskategória. Az gond az árával van, jelenleg 120-140.000 közt mozog, viszont előfizetésre teljesen megérheti a készülék. Ami kiemelkedő a tárhelye, akkumulátora. És persze maga a kamerája.
2019. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!