Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segit. Setek leg. Yszi, vizbe...

Segit. Setek leg. Yszi, vizbe esett a telefonom?!

Figyelt kérdés

samsung galaxy j5 2017es telefon, ennek a hatlapja nem leszedheto, oval nem tudtam szetszedni.

A vizbol azonnal kikaptam, rizsbe raktam, a telefon fogombja es bekapcsolo gombja mukodik, de erzekelni nem erzekel

Mit csinaljak??

Elore is koszonom a segitseget!!

(A pontok miatt bocsi, igy engedte kiirni)



2019. márc. 14. 22:14
 1/3 repulo ***** válasza:
100%

Értem én, hogy a Sherlock és Watson-ban rizsben szárítja a telót az ember, de a rizs kivül, a víz meg belül van.

Nem kellene piszkálni a telefont, csak simán kikapcsolni és hagyni kiszáradni, aztán az első adandó alkalommal elvinni szervizbe, hogy nézzék át.

2019. márc. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Vagy legalábbis nem egyszerű szétszedni egy laikusnak:

https://www.youtube.com/watch?v=1jrXhnfzicg

Pedig az a legjobb, minél hamarabb javíttatni, rizs komolytalan.

2019. márc. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Hagyd kiszáradni.

2. Vidd minél hamarabb szervizbe. Mivel pont egy '3 napos hétvége' előtt csináltad, így inkább hétfőn érdemes leadnod.

3. Mi ez a rizsmánia? Oké, hogy azt a telefont is valószínűleg kínaiak szerelték össze, de azok, nem fognak egy tál rizsért a lakásodra menni.

2019. márc. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!