Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Hogyan lehet a legegyszerűbben, legolcsóbban virtuális telefonszámra szert tenni, amin keresztül mások el tudnak érni?

Pl. nem akarom kiadni a valós számomat, hanem szeretnék egy virtuális telefonszámot, ami átirányítja a hívást az általam beállított telefonszámra, hasonlóan ahhoz, ahogy pl. emailnél spam ellen is szoktak virtuális, eldobható email címeket megadni.

Mi a legegyszerűbb, legolcsóbb szolgáltatás, ami tudja ezt nyújtani?

Keress kérdéseket hasonló témákban: telefon, telefonszám

márc. 15. 18:41  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Samsung A7-eshez vehetek virtuàlis szemüveget vagy gyenge a telefon hozzà?
Hogyan lehetséges megváltoztatni a legegyszerűbben egy androidos készülék MAC-címét? A készülék típusa: Samsung Galaxy Tab A T580 Android: 8.1
Google play letölt minden játékot amit én le se töltöttem, mi lehet?
Hogyan tudom a legegyszerűbben elmenteni a képeket a telefonról számítógépre, több mint 1000 képet?
Érdemes vr szemüveget venni telefonhoz?
Hogyan lehet a lehető legegyszerűbben "lemásolni" egy weboldalt és azt kicsit átalakítani meg feltölteni virtuális felhaszánlókkal?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!