Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Melyek 2018-2019 legmegbízhatóbb mobiljai (225. 000 forintig)? Legalább két évig ne legyen baja ennyi pénzért.

márc. 15. 20:20  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
A kérdező kommentje:

Nem lehet baja két évig = két évig újratelepítés nélkül!! Vagy még tovább. Ne kelljen az egészet formatálni.

# 1/21Időpont márc. 15. 20:22 Privát üzenet
repulo nevű felhasználó válasza:

Amelyiket a bontatlan gyári csomagolásában az almáriumban az ágynemű közé rejtesz.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/21Időpont márc. 15. 20:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

LUXUS lenne ELVÁRNI, hogy két nyamvadék évig a kifejlesztésének céljának megfelelően használható legyen egy tárgy?

# 3/21Időpont márc. 15. 20:32 Privát üzenet
repulo nevű felhasználó válasza:

Nem békebeli öntöttvas, bármi előfordulhat.

Ráadásul 0 - 1 éves konstrukcióról ki mondja meg előre, hogy bírja-e 2 évig, és akkor még nem beszéltünk a frissítések esetleges "jótékony" hatásáról.

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/21Időpont márc. 15. 20:37 Privát üzenet
Szia. Szerintem a Huawei p20 proval nem lessz bajod még legalább 3 évig. A megjelenés napjától velem van, egy Iphone xs a másik készülékem. Android iránt ekkora szerelmet még sosem éreztem.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/21Időpont márc. 15. 20:38 Privát üzenet
Elöző vagyok. *mate 20 pro

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/21Időpont márc. 15. 20:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jobb az, mint a mostani Honor 9-em?

Egy RAHEDLI ALKALOMMAL nem enged képernyő fényképet készítenem, pedig 25 GB szabad helyem van! Néhány "gombot" kétszer kell megnyomni, hogy végrehajtsa! Eddig ez nem volt így!

Nincs memóriakártya

# 7/21Időpont márc. 15. 20:48 Privát üzenet

Igen, csak a Mate 20 Pro túlmegy a 250 000-es limiten. (Egyébként nekem is ilyen van és hasonlóan gondolkodok róla.)

Kérdező!

Két részre tudjuk bontani a témát:

1. iPhone vonal

Ebben az esetben a plafont az iPhone 8 (vagy esetleg a X/XR) jelenti. Ezek biztos, hogy 2 évig kapni fognak frissítést, sőt, inkább 3-4 évig.

Szóval ha az iPhone érdekel, én ezeket tudom javasolni.

2. Android vonal

Ebben az esetben az ún. Android Enterprise Recommended minősítésű telefonokat tudom javasolni.

Ezeknek a készülékeknek a gyártói garantálják, hogy az adott típus megjelenésétől számított 3 évig, legfeljebb 3 hónap késéssel ki fogják adni a biztonsági frissítéseket, illetve legalább 1 fő Android verzió frissítést is.

A lista elég bő és folyamatosan gyarapodik, itt tudod megnézni:

[link]

Frissítések terén egyébként a Huawei szerintem elég jól áll, legalábbis a Mate 20 Pro-ra rendszeresen kapom őket (nemrég kaptam meg a februári biztonsági frissítést is), plusz a több, mint 2 éves Mate 9-re is kiadták a Pie-t.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/21Időpont márc. 15. 20:54 Privát üzenet

Ezt nem csak gyártóra, de még egy készülékre se lehet megmondani.

Pl az én 3 éves "olcsó" telefonom 1X lett "formatálva". Akkor is csak azért mert elajándékoztam.

Egy cimborám "drága" csúcskategóriás telefonja 2 év alatt 3X volt szervizben.

De ez másnál előfordul forditva.

Egyébként ha nem szemeteled tele a készüléket, akkor nem kell "formatálni".

Amúgy is a "formatálás" alig tart tovább, mint egy újrainditás. + Ha valami baja van a készüléknek, akkor arra van a 2 év gyártói garancia.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/21Időpont márc. 15. 20:56 Privát üzenet

Három kínai gyártót tudok neked mondani:

One Plus, Xiaomi, Meizu.

Jelenleg a Xioami Mi 9 az, ami SD 855 SoC-al bír.

One Plus és Meizu 2019-es csúcsmodelljeire még várni kell.

A válasz 33%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/21Időpont márc. 15. 21:25 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyek a legmegbízhatóbb strapatelefon márkák?
Melyik okostelefon márka a legmegbízhatóbb?
Melyik telefon a legmegbízhatóbb ezek közül? Honor 9, Huawei p10, Galaxy s8, Iphone 7,7+
Melyik a legjobb, legmegbízhatóbb, leggyorsabb iPhone szervíz?
2016-2017 legmegbízhatóbb androidos mobiljai melyek? (50-70 ezer forint között? ) NAGYON JÓ fényképezőgép legyen a hátulján, ez is fontos! Nektek melyek váltak be?
Hol a legmegbízhatóbb?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!