Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyek 2018-2019 legmegbízható...

Melyek 2018-2019 legmegbízhatóbb mobiljai (225. 000 forintig)? Legalább két évig ne legyen baja ennyi pénzért.

Figyelt kérdés
2019. márc. 15. 20:20
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Nem lehet baja két évig = két évig újratelepítés nélkül!! Vagy még tovább. Ne kelljen az egészet formatálni.
2019. márc. 15. 20:22
 2/21 repulo ***** válasza:
Amelyiket a bontatlan gyári csomagolásában az almáriumban az ágynemű közé rejtesz.
2019. márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
LUXUS lenne ELVÁRNI, hogy két nyamvadék évig a kifejlesztésének céljának megfelelően használható legyen egy tárgy?
2019. márc. 15. 20:32
 4/21 repulo ***** válasza:

Nem békebeli öntöttvas, bármi előfordulhat.

Ráadásul 0 - 1 éves konstrukcióról ki mondja meg előre, hogy bírja-e 2 évig, és akkor még nem beszéltünk a frissítések esetleges "jótékony" hatásáról.

2019. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Szia. Szerintem a Huawei p20 proval nem lessz bajod még legalább 3 évig. A megjelenés napjától velem van, egy Iphone xs a másik készülékem. Android iránt ekkora szerelmet még sosem éreztem.
2019. márc. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Elöző vagyok. *mate 20 pro
2019. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Jobb az, mint a mostani Honor 9-em?


Egy RAHEDLI ALKALOMMAL nem enged képernyő fényképet készítenem, pedig 25 GB szabad helyem van! Néhány "gombot" kétszer kell megnyomni, hogy végrehajtsa! Eddig ez nem volt így!


Nincs memóriakártya

2019. márc. 15. 20:48
 8/21 anonim ***** válasza:

Igen, csak a Mate 20 Pro túlmegy a 250 000-es limiten. (Egyébként nekem is ilyen van és hasonlóan gondolkodok róla.)


Kérdező!

Két részre tudjuk bontani a témát:


1. iPhone vonal

Ebben az esetben a plafont az iPhone 8 (vagy esetleg a X/XR) jelenti. Ezek biztos, hogy 2 évig kapni fognak frissítést, sőt, inkább 3-4 évig.

Szóval ha az iPhone érdekel, én ezeket tudom javasolni.


2. Android vonal

Ebben az esetben az ún. Android Enterprise Recommended minősítésű telefonokat tudom javasolni.

Ezeknek a készülékeknek a gyártói garantálják, hogy az adott típus megjelenésétől számított 3 évig, legfeljebb 3 hónap késéssel ki fogják adni a biztonsági frissítéseket, illetve legalább 1 fő Android verzió frissítést is.

A lista elég bő és folyamatosan gyarapodik, itt tudod megnézni:


[link]


Frissítések terén egyébként a Huawei szerintem elég jól áll, legalábbis a Mate 20 Pro-ra rendszeresen kapom őket (nemrég kaptam meg a februári biztonsági frissítést is), plusz a több, mint 2 éves Mate 9-re is kiadták a Pie-t.

2019. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ezt nem csak gyártóra, de még egy készülékre se lehet megmondani.

Pl az én 3 éves "olcsó" telefonom 1X lett "formatálva". Akkor is csak azért mert elajándékoztam.


Egy cimborám "drága" csúcskategóriás telefonja 2 év alatt 3X volt szervizben.

De ez másnál előfordul forditva.


Egyébként ha nem szemeteled tele a készüléket, akkor nem kell "formatálni".

Amúgy is a "formatálás" alig tart tovább, mint egy újrainditás. + Ha valami baja van a készüléknek, akkor arra van a 2 év gyártói garancia.

2019. márc. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
42%

Három kínai gyártót tudok neked mondani:

One Plus, Xiaomi, Meizu.

Jelenleg a Xioami Mi 9 az, ami SD 855 SoC-al bír.

One Plus és Meizu 2019-es csúcsmodelljeire még várni kell.

2019. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!