Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyek 2018-2019 legmegbízható...

Melyek 2018-2019 legmegbízhatóbb mobiljai (225. 000 forintig)? Legalább két évig ne legyen baja ennyi pénzért.

Figyelt kérdés
2019. márc. 15. 20:20
1 2 3
 11/21 Estádio de Felchút ***** válasza:
Én a Samu híve vagyok, esetleg Xperia. De kinek mi. Van, aki a hüvelyre esküszik, van, aki a Oneplusra, van, aki a Pocokfónra.
2019. márc. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Estádio de Felchút:

SD 855 SoC-al kapható Samsung telefon nem lesz Európában, akárhogy is várnak erre egyesek.

Igaz, kinek - mi, csak itt van egy árhatár: 255E Ft.

Samsung Galaxy S10 - 270E Ft feletti áron kapható (noname GSM boltokban olcsóbb, de onnan nem érdemes venni).

A Sony meg a másik felárazott mobilgyártó, ez a gondjuk, hogy alig veszik telefonjaikat (több éve, hiába próbálkoznak bármivel [emlékszem egy ideig még Sony Ericsson telefonok is voltak]).

Úgyhogy ja, hiába jó telefonok, csak marha drágák - az olcsóbb árszegmenst célozta meg egyes kínai gyártók, akiket én felsoroltam és az új, csúcskategóriás készülékeik még 255E Ft alatti áron kaphatóak.

2019. márc. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Kilences: de épp ez az, hogy hiába garantálja a cég, hogy éveken át javítja, hiába rövid idő csontszárazra töröltetni egy telefont, éppen azt nem akarom, hogy az általam előállított adatok elvesszenek!


Például feljegyzések, és a böngészőben későbbi olvasásra megnyitott "tab-ok/fülek".


Ha lenne módszer az összes androidos böngésző-fült és feljegyzést valahová kimenteni/exportálni, már indítanám is el a formázást. De úgy tudom ilyen képessége nincs a böngészőknek...

2019. márc. 16. 10:12
 14/21 Estádio de Felchút ***** válasza:

#12

S9 vagy S9+ van már 225k alatt, brutális telefon mindkettő, de júniusra az S10 is elérhető áron lesz, ha lemegy a hisztéria.

Sony Xperia: valóban, kicsit bekényelmesedtek, remélhetőleg észbe kapnak, mert alapvetően egy nagyon jó márka, és gyönyörűszép telefonjaik vannak.

A "kinek mi" alatt azt értem, hogy nekem nem tetszik se a Huawei, se a Xiaomi, se a Honor.

Egyszerűen más érzés, ha prémium egy Xperia vagy S széria van a kezedben. Ettől függetlenül a kínaiak is nagyon jó telókat gyártanak, van, akinek azok tetszenek.

2019. márc. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

S9 vagy S9+ van már 225k alatt:

tavalyi csúcsmodell. Azért az ezévi felhozatalt kéne erősítani

"brutális telefon mindkettő"

Amit nem tagadok, csak a gyártónak van már egy jobb okostelefonja.

"de júniusra az S10 is elérhető áron lesz, ha lemegy a hisztéria."

Kérdező veszi a telefont. Most még március második fele van, nem tudom, hogy kérdező addig tud-e várni.

"Sony Xperia: valóban, kicsit bekényelmesedtek, remélhetőleg észbe kapnak, mert alapvetően egy nagyon jó márka, és gyönyörűszép telefonjaik vannak."

Ebben egyetértek, csak az a gond, hogy maga a Sony mobilos részlege olyan... e.... Azon csodálkozom, mi a fenéért nem vonja össze a mobilos és a konzol osztályt... Ja a Nintendo csinált egy hibridet, emiatt fura, hogy a Sony nem, pedig konzolnál, a PS4 tarolja a piacot. Videójátékok terén, a legtöbb, legjobb címe ott van - miközben a mobiljaik... csak vannak. A vízállóságról kiderült anno, hogy nem úgy van, ahogyan ők reklámozzák, ami nagy probléma (jó, más gyártók is szépítenek, van amikor kiderül hogy kamu, de vízállósággal kapcsolatban, csak a Sony csinálta ezt [más gyártóról nem tudok]).

"A "kinek mi" alatt azt értem, hogy nekem nem tetszik se a Huawei, se a Xiaomi, se a Honor."

Ez már egyéni vélemény. Nekem tetszik, mert nem adnak olyan pluszt, amire nekem nincs szükségem. Veszek hozzá tokot, ha kell. Árban... Jó: Huawei is beállt a drágák telefonok közé, útját a Xiaomi követi. Most itt tartunk, hogy ez a két gyártó felemelkedik, emiatt van a Huawei-nek a Honor, a Xiaomitól meg most vált le a Redmi. Megmaradnak az olcsó szegmensben is, meg a prémiumban is.

Ez a Samsung és a Sony nem követi, de meg is látszik az eladásaiban.

"Egyszerűen más érzés, ha prémium egy Xperia vagy S széria van a kezedben. Ettől függetlenül a kínaiak is nagyon jó telókat gyártanak, van, akinek azok tetszenek."

Igen, csak nem minden ember vágyik arra az érzésre, másnak az kell, hogy jó telefon legyen, olcsón. Az eladások meg pont ezt mutatják.

2019. márc. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Estádio de Felchút ***** válasza:

#15: hát igen, kinek a pap, kinek a paplan.

Így szép a világ.

2019. márc. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Amit írtam kicsit fentebb, ehhez hozzá tudtok szólni?


"Ha lenne módszer az összes androidos böngésző-fült és feljegyzést valahová kimenteni/exportálni..."

2019. márc. 16. 14:47
 18/21 anonim ***** válasza:

Már 100000-ért is tudsz venni normális jó telefont.

https://www.youtube.com/watch?v=hznbCOD4-9U

Pocophone mindenben jobb mint a másik.

2019. márc. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Ha lenne módszer az összes androidos böngésző-fült és feljegyzést valahová kimenteni/exportálni..."

Milyen app-ról van szó?

Androidos böngésző fül alatt mit értesz? Amit a Google Chrome-ban megnyitottál?

Feljegyzést hova írtad?

2019. márc. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Google Chrome, illetve másik két böngésző "tab-jait", füleit kellene valahogy ki-exportálni, vagy minden egyes ilyen URL-t, amit megnyitottam későbbi olvasásra egy file-ba elmenteni.


Feljegyzések: jegyzettömb.


De ez a kisebbik gond, fontosabb lenne a sok URL-t exportálni, vagy egy text file-ba kiírattatni valamivel.

2019. márc. 16. 18:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!