Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Mi a véleményetek a Huawei P20 Pro mobiltelefonról? Olvasok csodáló kommenteket, de rengeteg ócsároló véleményt is találtam. Olyanoktól várok hozzászólást, akik értenek hozzá. Megéri ez a típusú telefon az árát?

márc. 15. 23:44  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Röviden megégi! Főleg a fényképezés 😉

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont márc. 16. 05:35 Privát üzenet

Kérdező: ez a telefon - neked lesz! Te tudod, mire fogod használni. Nézd meg teszteket, stb., hogy amik alapján megvennéd, azokat tudja-e a telefon.

Az, hogy ki csodálja, ki szidja, ne érdekeljen téged.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont márc. 16. 09:59 Privát üzenet
javaslom megy be ha pesti vagy huawei márkaboltba és ott tapogasd meg probáld ki ,vagy media marktban ,ha tetszik neked és van rá pénzed vedd meg te fogod használni,nem mások.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont márc. 16. 10:11 Privát üzenet

Nem lehet, hogy esetlegesen arra gondolt, mennyire lesz megbízható? Ez a mobil a legdrágábbak közé tartozik, lehet, hogy ennyi pénzért nem szeretne vele szervizbe járni.

De ez csupán egy feltételezés, nem 100%.

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont márc. 16. 10:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat! Igen, persze, nagyon érdekel, hogy mennyire megbízható. De igazából arra volnék kíváncsi, hogy mivel ez nem egy olcsó darab (ilyen drága telefonom még sosem volt), megéri-e az árát, vagy ebben az árfekvésben tudtok ennél jobb telefonról is? Tudom, hogy mindenki más-más márkát preferált, de ha van ötltetetek, kérlek, ne tartsátok magatokban.

# 5/11Időpont márc. 16. 11:09 Privát üzenet

Én a Xiaomi Mi 9, 8 GB RAM-al szerelt, Globál verzióra várok, remélem hogy meg fog jelenni.

Persze, lehet hogy lesz 12 GB RAM-al szerelt verzió is.

Azért ezt, mert tudtommal 200E Ft alatt lesz és ettől függetlenül nagyon jó okostelefonok.

Ezen kívül, a Meizu a másik nagy esélyes, csak nincs tudomásom, SD 855-ös okostelefonjáról.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont márc. 16. 12:07 Privát üzenet
nekem egy 30000ft telefonom van 3. éve nekem jó de tetszik az S9 is de ara nincs pénzem,de szemezek,huawei p smart,

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont márc. 17. 04:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Meizuról soha nem hallottam. Utána kell néznem. :) Nem voltak drága telefonjaim, ezért fogalmam nincs, hogy egy ilyen mûszaki antitalentum, mint én, egyáltalán észevenné-e a különbséget?

# 8/11Időpont márc. 17. 22:58 Privát üzenet
A Meizu-k alsó- és a középkategóriában nagyon jó ár-érték arányt képviselnek, szóval ha esetleg mégsem szeretnél sokat költeni telefonra, akkor érdemes megfontolni ezt a márkát (nekem több ilyen telefonom is volt és most is az van, úgyhogy tapasztalatból írok). Felsőkategóriában is jelen van a Meizu, most a Meizu 16th a legerősebb ilyen telefon, és egy P20 Pro-hoz képest olcsóbb, de hogy tudásban mekkora a különbség, azt nem tudom sajnos megmondani. Mindenesetre megfontolandó márka, nem rosszak a Meizu-k. Amúgy javaslom a Mobilaréna fórumát, ott olvasgathatsz véleményeket a Meizu-król.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont márc. 17. 23:31 Privát üzenet

A jelenleg legerősebb Meizu, ha esetleg érdekel:

[link]

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont márc. 17. 23:35 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Huawei P Smart 2019?
Fiókművelet szükséges! Hogy lehet eltüntetni?
Nem tudok dönteni 3 telefon között (Galaxy S7, Iphone SE, Iphone 7), tudnátok tippet/véleményt adni?
Mondanátok véleményt/ tapasztalatot ezekről a telefonokról? |Huawei P9 lite 2017 | Huawei P10 lite |Sony Xperia M5 | ZTE Nubia Z9 |
Szerintetek a navon mizu m400 okostelefont megeri megvenni? Vagy vélemenyt rola irjatok. Kösz!
Hogyan lehet a legegyszerűbben, legolcsóbban virtuális telefonszámra szert tenni, amin keresztül mások el tudnak érni?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!