Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Huawei...

Mi a véleményetek a Huawei P20 Pro mobiltelefonról? Olvasok csodáló kommenteket, de rengeteg ócsároló véleményt is találtam. Olyanoktól várok hozzászólást, akik értenek hozzá. Megéri ez a típusú telefon az árát?

Figyelt kérdés
2019. márc. 15. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Röviden megégi! Főleg a fényképezés 😉
2019. márc. 16. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kérdező: ez a telefon - neked lesz! Te tudod, mire fogod használni. Nézd meg teszteket, stb., hogy amik alapján megvennéd, azokat tudja-e a telefon.

Az, hogy ki csodálja, ki szidja, ne érdekeljen téged.

2019. márc. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
javaslom megy be ha pesti vagy huawei márkaboltba és ott tapogasd meg probáld ki ,vagy media marktban ,ha tetszik neked és van rá pénzed vedd meg te fogod használni,nem mások.
2019. márc. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Nem lehet, hogy esetlegesen arra gondolt, mennyire lesz megbízható? Ez a mobil a legdrágábbak közé tartozik, lehet, hogy ennyi pénzért nem szeretne vele szervizbe járni.


De ez csupán egy feltételezés, nem 100%.

2019. márc. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! Igen, persze, nagyon érdekel, hogy mennyire megbízható. De igazából arra volnék kíváncsi, hogy mivel ez nem egy olcsó darab (ilyen drága telefonom még sosem volt), megéri-e az árát, vagy ebben az árfekvésben tudtok ennél jobb telefonról is? Tudom, hogy mindenki más-más márkát preferált, de ha van ötltetetek, kérlek, ne tartsátok magatokban.
2019. márc. 16. 11:09
 6/11 anonim ***** válasza:

Én a Xiaomi Mi 9, 8 GB RAM-al szerelt, Globál verzióra várok, remélem hogy meg fog jelenni.

Persze, lehet hogy lesz 12 GB RAM-al szerelt verzió is.

Azért ezt, mert tudtommal 200E Ft alatt lesz és ettől függetlenül nagyon jó okostelefonok.

Ezen kívül, a Meizu a másik nagy esélyes, csak nincs tudomásom, SD 855-ös okostelefonjáról.

2019. márc. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem egy 30000ft telefonom van 3. éve nekem jó de tetszik az S9 is de ara nincs pénzem,de szemezek,huawei p smart,
2019. márc. 17. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Meizuról soha nem hallottam. Utána kell néznem. :) Nem voltak drága telefonjaim, ezért fogalmam nincs, hogy egy ilyen mûszaki antitalentum, mint én, egyáltalán észevenné-e a különbséget?
2019. márc. 17. 22:58
 9/11 anonim ***** válasza:
A Meizu-k alsó- és a középkategóriában nagyon jó ár-érték arányt képviselnek, szóval ha esetleg mégsem szeretnél sokat költeni telefonra, akkor érdemes megfontolni ezt a márkát (nekem több ilyen telefonom is volt és most is az van, úgyhogy tapasztalatból írok). Felsőkategóriában is jelen van a Meizu, most a Meizu 16th a legerősebb ilyen telefon, és egy P20 Pro-hoz képest olcsóbb, de hogy tudásban mekkora a különbség, azt nem tudom sajnos megmondani. Mindenesetre megfontolandó márka, nem rosszak a Meizu-k. Amúgy javaslom a Mobilaréna fórumát, ott olvasgathatsz véleményeket a Meizu-król.
2019. márc. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A jelenleg legerősebb Meizu, ha esetleg érdekel:


[link]

2019. márc. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!