Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Mate 10 pro, P20, vagy...

Huawei Mate 10 pro, P20, vagy Samsung S8? Melyik éri meg jobban, ha újan veszem?

Figyelt kérdés
Telefon csere előtt állok, a keretembe csak ezek a telefonok férnek bele. Ti melyiket ajánlanátok? Véleményeket szeretnék kérni róluk. Vagy ha tudtok ezektől jobb vételt, akkor azt is meghallgatom.
2019. márc. 16. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a p20. Ez a legujabb, és szerintem prémium is.

Az s8 sem rossz darab, de kamerában, és üzemidőben is jobb a p20.

A mate 10 pro nem egy mai darab, de ha nem hosszú időre tervezed ez is beválhat.

2019. márc. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is gondolkodtam a P20-on, csak egy dolog aggaszt rajta, hogy nem AMOLED-es a kijelzője.

Vagy még szóbajöhet a most megjelenő Xiaomi Mi 9, úgytudom az is ilyesmi árkategóriában lesz.

2019. márc. 16. 17:04
 3/3 A kérdező kommentje:
Még valami, előny lenne, ha legalább csepp álló lenne a készülék, de mégjobb ha vízálló teljesen.
2019. márc. 16. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!