Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véletlenül beleejtettem a...

Véletlenül beleejtettem a telefonom a vízbe, gyorsan kivettem, de azóta folyamatosan azt érzékeli, hogy be van dugva a fülhallgató, és nincs hangja, csak ha fülhallgatót használok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha nem muszáj nem hinném szerelőhöz
2019. márc. 17. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Vízálló telefon legközelebb
2019. márc. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Két lehetőséged van:

(1) Elviszed szerelőhöz

(2) Kockáztatsz: lehet, hogy idővel megjavul a fülhallgató-kimenet, lehet, hogy más is elromlik és a telefon hasznavehetetlenné válik.


Nem lehet megmondani, hogy melyik eset lesz, mert hiába vetted ki gyorsan, befolyhatott a víz olyan helyre, ahol nagy bajt csinált. Vagy a most benne levő víz is elkezdhet mocorogni, csordogálni.

2019. márc. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de a jelenlegi helyzetre szeretnék megoldást.
2019. márc. 17. 08:35
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. márc. 17. 08:52
 5/5 anonim ***** válasza:

– Megoldás a javítás, ami szétszerelésből és alapos vizsgálatból áll, majd a feltárt hiba elhárításából.

– Nem megoldás semmi más, mert a vizes alkatrészeken a feszültség hatására azonnal elektrolízis, zöldes rohadás szokott beindulni, lehet egy patinás telefonod:

[link]

- Lehet szerencséd is véletlenül, ha kiszárad, de azt nem sorolnám a megoldások tárházába. Lehet, hogy majd később fog benne valami szétrohadni.

2019. márc. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!