Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha Email-ben zaklatnak azt...

Ha Email-ben zaklatnak azt miért nem lehet jelenteni?

Figyelt kérdés
Már letiltottam minden oldalról aki ezeket írja nekem, de email-ben nem engedi. Folyton kapom a több oldalas zaklató leveleket. Ha tiltom akkor a spam mappába megy, de azt ugyanúgy látom, elolvasom. Miért nem lehet ezt jelenteni? Gmail-ben miért nincs erre lehetőség??

2019. márc. 17. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem a Gmailnek kell jelenteni, hanem a rendőrségnek. De egyszerűbb, ha blokkolod a címet. Gondolom, a Gmail is biztosítja ezt a lehetőséget.
2019. márc. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha blokkolom a címet akkor spam mappába megy. Rendőrségen nem néznek hülyének ha ezzel beállítok?
2019. márc. 17. 11:19
 3/8 A kérdező kommentje:
Jelentésnél csak arra gondoltam hogy töröljék a fiókját, pl. facen van ilyen lehetőség.
2019. márc. 17. 11:20
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Beküldöd napiszarra.
2019. márc. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem néznek hülyének. A zaklatás komoly dolog, akár szabadságvesztés is járhat érte. De mégis azt mondom, inkább nézesd meg egy hozzáértővel a levelezőrendszered. A spam mappába irányítás nem blokkolás. A blokkolás azt jelenti, hogy a rendszer nem fogadja a levelet. Van olyan lehetőség is, hogy az adott címről érkező levél automatikusan törlésre kerül. A Gmail egy komoly rendszer, kell, hogy tudja ezeket.
2019. márc. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Ne viccelj, a Gmail ennél okosabb, ha jól emlékszem, szűrési szabályt lehet konfigurálni erre is, hogy azonnal törlésre kerüljön egy adott címről érkező levél.
2019. márc. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
79%
Hozz létre egy szűrőt, így törölheted azonnal. Én angolul használom a Gmail-t, ezért így írom le a lépéseket: Settings -> Filters -> Create a new Filter, a From mezőbe beírod a címet, majd Next Step és bejelölöd a Delete it opciót.
2019. márc. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálom.
2019. márc. 17. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!