Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s8 2019 ben?

Samsung galaxy s8 2019 ben?

Figyelt kérdés
2019 ben megéri még s8 at venni?
2019. márc. 17. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Csak iPhone-t éri megvenni 2019-ben.
2019. márc. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudni, hogy megéri-e.


Nekem még az S5 is megérné, mert nem sok mindenre használom a telefont.

2019. márc. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én nem bírtam kivárni és megvettem még októberben az S9-et, azt is akartam, legfeljebb ára miatt vettem volna akkor S8-at. Illetve jobb helyen van az ujjlenyomatolvasó az S9-en. Azóta olyan szinten lecsökkent az ára, hogy nem hiszem, hogy megérné megvenni az S8-at. Azt mondják az S8 és S9 közt csak ráncfelvarrásnyi különbség van, de alig 24000Ft a különbség. Aki teljesítményőrült és nem akar 2 másodpercet sem várni bármit csinál, inkább a gyorsabbat, de ha nem számít annyira, akkor meg belefér az S8-as is, valószínűleg grafikát erősen terhelő alkalmazást kellene futtatni, hogy látsszon a különbség. 3 év múlva úgy is elavult lesz mindkettő. :D Ez természetesen erősen szubjektív vélemény.
2019. márc. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!