Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akkumlátort szeretnék venni...

Akkumlátort szeretnék venni ilike x5 pro telefonba. Kerestem weboldalt de nem találtam ahol rendelni lehetne. Esetleg más fajta is jó bele? Hozzáértő segítségét szívesen elfogadnám mert nem akarom kidobni a telefont.

Figyelt kérdés

2019. márc. 18. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Én sem találtam.

Az a gond, hogy ezek ilyen "nevenincs" telefon, amiből legyártanak bizonyos mennyiséget és kész.

Nézd meg, hol kaphatóak és azok, milyen szervizzel állnak kapcsolatban, hátha ők tudnak segíteni - csakhogy erre sincs túl nagy esély.

Inkább jobban járnál, ha pl. Xiaomi, Meizu gyártók termékei közül vennél (vagy más, ismertebb márkáktól), mert ott biztosan tudsz aksit is cserélni (bár nem látok nagy esélyét, hogy szükséged lenne rá, de ki tudja).

Úgyhogy ja - ilyen telefonokat kerülni kell, mert alkatrész, ide értve az aksit is - utánpótlása nem igazán van.

2019. márc. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

"𝑛𝑒𝑚 𝑎𝑘𝑎𝑟𝑜𝑚 𝑘𝑖𝑑𝑜𝑏𝑛𝑖 𝑎 𝑡𝑒𝑙𝑒𝑓𝑜𝑛𝑡"

Pedig ezzel teljesen felesleges foglalkozni sajnos.

2019. márc. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Nézd meg az akku típusát és az alapján keress.
2019. márc. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
A) Akksin levő azonosító számot pötyögd be aliexpress, ebay oldalakon.
2019. márc. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Esetleg itt érdeklődj:


[link]

2019. márc. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%

Nincs szerencséd, mert itt mutatják az akkut:

[link]

Ha ezt megnézzük, majdnem hasonló, csak fordítva:

[link]

Persze, a méreteket sem látom.

2019. márc. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

"nem akarom kidobni a telefont."

Nem is szabad, le kell adni a veszélyes hulladék feldolgozóba, egyes üzletek is átveszik díjmentesen.

2019. márc. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%

Ez tipikusan az a helyzet, hogy újat venni "olcsóbb", ha a keresésre fordított időt nézzük. :/

Ha ragaszkodsz a ILike-hoz, akkor a Vaterán van fent belőle egy X5 LITE (1/8GB) kártyafüggetlen DS okostelefon, arany színben - 23 999 Ft [link]

2019. márc. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem szeretnék beleszólni, mert semmi közöm hozzá ki milyen telefont vesz/használ, de ezeket az 1/8 GB-os készülékeket el kéne már felejteni 2019-ben! Hardverapró-n 30-40 körül már 3/32-eseket lehet kapni, amik legalább használhatók is lesznek egy darabig (sokuk még viszonylag új, így garancia is van rajtuk). Amúgy akcióban is ki lehet fogni már 40-50 környékén újonnan is egészen korrekt készülékeket! De ez csak az én véleményem...
2019. márc. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat akik azt mondták hogy nem érdemes vele foglalkozni ,de én mégis foglalkoztam és kaptam bele gyári akkumlátort.Miért adjam le veszélyes hulladéknak ha jó a telefon ?
2019. márc. 19. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!