Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Samsung S10 használók! Ti megkaptátok már az előrendeléshez járó fülhallgatót?

Nem türelmetlenkedem meg semmi, csak fura, hogy ennyire csönd van. Az oldalukon se találtam erről infót.

A kérelem leadás után írtam nekik, arra válaszoltak is, hogy minden ok, hamarosan kapom... de azóta már jó pár nap eltelt.

Szóval csak kíváncsi vagyok, hogy van-e, aki màr megkapta egyáltalán. :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Samsung, Samsung Galaxy S10, galaxy buds

márc. 20. 15:00  Privát üzenet  

A válasz
Az előrendelésről kaptál papírt és be küldted nekik? Mert én nem kaptam róla és igy én pl. Nem is kapok :( Unokatesom beküldte ö ma kapta meg 😊

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 20. 20:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Véletlenül beleejtettem a telefonom a vízbe, gyorsan kivettem, de azóta folyamatosan azt érzékeli, hogy be van dugva a fülhallgató, és nincs hangja, csak ha fülhallgatót használok. Mit tegyek?
Agyvérzés miatti műtét kapcsán egy érre klipszet helyeztek el. Az orvos úgy engedett el, hogy MR-re többé nem mehetek. Kérdésem használhatok-e bluetooth-os fülhallgatót?
Melyik oldalró rendeljek magamnak Iphone 8+-hoz való lehetőleg olcsó fülhallgatót?
Milyen fülhallgatót érdemes vennem Iphone 6s-hez ha a lehető legjobb hanghatást szeretném elérni?
Mi okból van az, hogyha csak akkor hallanak, ha bedugom a fülhallgatót, és ha azt eltávolítom, a vonal túloldalán lévő személy nem hall?
Tudnátok fülhallgatót ajánlani Blackview bv7000 Pro mobilhoz? Ugyanis nem mindegyikkel működik, "az átlagosnál hosszabb" 3,5ös jack csatlakozó kell hozzá, de nincs speciális...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!