Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha ez a 2 opció van iphone X...

Ha ez a 2 opció van iphone X vagy XS?

Figyelt kérdés

Melyiket vennétek?

60 ezer van a kettő között, de tudásba majdnem ugyan az.

Ősszel jön ki az új Iphone, gondolom az olyan drága lesz mint most az XS, ha nem drágább.Érdemes lenne akkor már azt megvárni vagy vszinű az is kb nagyon hasonló lesz.

A dizájn marad még nagyon hasonló, mit gondoltok?

talán hosszabb távra jobban megéri most kifizetni többet az XS-re mint hasonlóan drágán venni egy X-et ami ősszel 2 éves lesz..

Mit gondoltok?


2019. márc. 21. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt, hogy érdemes lesz-e megvárni az új iPhone-t ősszel, az lényegében tőled függ.


Ha nem sürgős a vétel és ezt a fél évet még simán kibírod, akkor szerintem várd meg azt és arra csapj le! Feltételezem biztos lesz olyan verzió belőle, ami annyiba fog kerülni, mint a XS. Ha pedig mégsem fognak lenyűgözni az újításai, akkor még mindig ott lesz a XS, ami akkorra még csak 1 éves modell lesz és addigra valószínűleg némileg mérséklődni is fog az ára az új modell miatt.


Ha viszont kellene minél előbb a telefon és nem tudsz/akarsz várni annyit, akkor vegyed a XS-t! Állítólag az a +1 GB RAM igenis érződik, hosszútávon meg gondolom még jobban fog. Plusz processzorban is erősebb és mivel újabb modell, valószínűleg 1 évvel tovább is lesz támogatva, mint a X.

2019. márc. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

XR-t nem annyira érdemes ugye?

Igazából volt plus-os Iphoneom ami az XR méretéhez közelít és azt nagyon rossz volt a mérete miatt használni, folyton repült a kezemből..

Xs és Xr között pedig 80ezer van, azért az nem kevés..

2019. márc. 21. 22:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem inkább X!


Nem néztem utána az áraknak, de a te leírásod alapján, ha jól számolom, kb. 20 000 Ft különbség lehet az X és az XR között? (Ha az X és az XS között 60 és az XR és az XS között meg 80.)


Mert ha igen, akkor inkább az X-et venném! OLED kijelző, jobb kamerák és ugyanúgy 3 GB RAM. A XR előnye, hogy hardverben erősebb, meg talán jobb némileg a Face ID-je. De ezek szerintem nem akkora előnyök, sőt! Inkább beáldoznám azt a 20 000 Ft többletet, annyit szerintem megér az X.

2019. márc. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen az x 20ezerrel több mint az XR

Ja és köszi a válaszodat!! :)

2019. márc. 21. 23:37
 5/5 anonim válasza:

X/XR/XS


Fontosság kérdése. Ha neked mindenképp kell 2 kamera, XR kilőve. Ha nem kell, akkor más szempont alapján kell dönteni.

Ezek közul az XR a legnagyobb, 6,1", a másik kettő 5,8". Nem sok különbség. Ezen kívül az XR-ben van a legnagyobb aksi a három közül. Ebben sincs nagy különbség, 200-300mAh az XR javára.


Szükséges a vízállóság? Az X nem vízálló, a másik kettő igen. Ha nem szükséges, akkor lényegtelen...


A processzor az X-ben A11, az XR-ben és az XS-ben A12. Nem tudom pontosan, miben jobb, szóval nem is érdemes ez alapján dönteni szerintem.


Kijelző felbontása ugyanolyan az X/XS-ben, XR-ben rosszabb, de az körülbelül csak akkor látszódik, ha egymás mellé rakod őket.


Na a memória...XS-ben 4GB, X/XR-ben 3GB. iOS rendszerhez a 3 is egész jó, de ez már lehet egy döntő szempont, ha számodra fontos ez a különbség.


Összességében az ár lehet döntő szempont, ezek közül ugyanis jó eséllyel mindhárom jó lesz még 3-4 év múlva is. (Nekem jelenleg SE van, másfél évig használtam, amikor is múlt héten kaptam újat az iStyle-ban ingyen, mert már nem volt jó az aksija, egyébként más baja nem volt).


Innen érdemes lehet venni, mert nagyon olcsóak a telefonok: [link]


Megbízható, nem átverés! :D Remélem tudtam segíteni.

2019. ápr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!