Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik okos telefonnak és...

Melyik okos telefonnak és tabletnek van a legnagyobb üzemideje?

Figyelt kérdés
Szeretnék olyan nagyképernyős telefont vagy tabletet venni, aminek maximális az üzemideje a márkák és típusok közül. Az ár teljesen mindegy, az üzemidő a fontos. A dilemmát az okozza, hogy pl itt van a samsung,hiába 4000 mah, 1 nap alatt lemerül. Melyik típust érdemes venni? A cél folyamatos adat rögzítés, és olvasás, legalább 12 órában.

2019. márc. 22. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2019. márc. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél olyat aminek 6-7000 mah az akkuja ez tabletre vonatkozik Lenovo nak van ilyen.
2019. márc. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tabletet még lehet találni ami egy nap használatnál többet bírjon.

De telefont nem találsz olyant ami egy egész napi folyamatos használat után ne kelljen töltőre tenni.

Telefonba nem nagyon növelik az aksi kapacitását 3-4000mah fölé, mert oda juthatnak vele mint a Samu a note7-el, a note7-be is próbáltak minnél kisebb, vékonyabb, nagyobb kapacitásu aksit rakni és elég rossz vége lett.

Max valami kínai telókban találhatsz akár 8000mah kapacitásu aksikat de én azokat a noname telókat nem venném meg.

2019. márc. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok és jó telefon van amelyiknek 6000 mAh az akkuja. De van már ettől jóval nagyobb kapacitású is. Például 10000, vagy 13000 mAh is.
2019. márc. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igaz, még viszonylag új telefonom van, de 4000 mAh-ás akkuval, még intenzív 1 napi használat után is 40% körül van a töltöttség, amikor szerintem még teljesen felesleges töltőre tenni. Kevésbé intenzív használatnál simán elmegy 2-2.5 napot is egy töltéssel. Amúgy meg szerintem nem csak az akku mérete a fontos, hanem a rajta levő szoftver optimalizáltsága meg a hardver takarékossága. Persze, jó a nagy akku, de az se minden, bár nyilván egy 4000-es akku üzemidejét felesleges 10000-es meg afeletti akkuk üzemidejéhez hasonlítgatni. Amúgy meg én is inkább veszek megbízhatóbb, kicsit ismertebb márkájú telót kisebb akkuval, mint egy teljesen noname-et 10000-essel.
2019. márc. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!