Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy napirendtervező applikáció...

Egy napirendtervező applikációt szeretnék. Tudtok egy jót?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor elfelejtek megcsinálni dolgokat, amiket szerettem volna. Ott tartok, hogy ébresztőórát állítok magamnak, hogy ne felejtsek el semmit, de ez nagyon macerás és hangos.

Van olyan applikáció, aminolyan, mint egy naptár, de bele lehet vinni minden elfoglaltságot. Tudom, vannak ilyenek, de szeretem órarendszerűen látni a dolgokat, hogy az adott napon mikor mi van. A legtöbb, amit találtam, elég átláthatatlan volt, és az ismétlődések kezelése is fura volt, mert nem volt előre látható a következő. Valaki tud egy ilyen alkalmazást?



2019. márc. 22. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Van, meg fogsz lepődni, ez a naptár alkalmazás...


Órarend-szerű, teljesen áttekinthető, bármelyik esemény előtt bármennyi idővel (ill. többször is) tud emlékezetni, és ismétlődő eseményeket is be tudsz állítani elég széles spektrumon.


Ennél jobbat nem fogsz találni, ha megérted és megtanulod, tökéletes megoldásod lesz erre.

2019. márc. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!