Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Aki messengeren keresztül rámírt és engedélyeztem az üzenetét, azt hogy lehet törölni, hogy ne lássam mikor elérhető?

Eladás miatt írtak rám, de most már nem akarom látni, mikor elérhetőek, de nem lehet őket úgy törölni, mint az ismerősöket.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Messenger, törlés, üzenet

márc. 22. 15:03  Privát üzenet  

A válaszok
Nemtudod, viszont miért nézgeted őket? Nekem is írtak eladás után,sosem zavart

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 22. 15:45 Privát üzenet
Némítsd le és tedd át a kéretlenekbe

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont márc. 24. 22:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Véletlenül messengeren rámentem az üzenet törlés opcióra és eltűnt az egész beszélgetés az aktuális partnerrel. Valahogy ezt esetleg vissza lehet hozni? Ugyanis nem engedélyeztem...
Messengeren miért nem kapja meg amit irok az akit elérhetőnek jelez?
Ha olyan ír rám Messengeren, akit nem ismerek és engedélykérésekbe kerül az üzenete, akkor látja hogy megnéztem az üzenetet?
Messengeren hogyan tudom az ejszakai modot beallitani?
A kérdesem a következő lenne, messengeren esetleg facen be lehet olyat állitani, hogy egyes barátoknak azt jelleze hogy pl 3órája voltam elérhető és hogy ő ezt lássa. Miközben én online vagyok?
Ha valakire ráírok messengeren úgy, hogy nem vagyunk ismerősök, akkor is kap értesítést?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!