Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket javasoljátok? Iphone...

Melyiket javasoljátok? Iphone 7 vagy samsung s9?

Figyelt kérdés
Valójában samsung párti vagyok. Most is samsungom van (s7 edge) és imádom. De már lecserélem. Szóval eddig nem is érdekelt más telefon csak a samsung de vártam az s8-ra , azt azért nem vettem meg mert nem sokkal jobb az s7-től. Az s9 pedig jobb de a dizájn és az android is kicsit unalmas és kipróbálnék mást is. Ezért gondolgodtam az iphonon is . De még nem volt iphonom és fogalmam sincs mire számítsak. Ti melyiket választanátok?
2019. márc. 23. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen S9-t, egyrészt Android pártú vagyok, másrészt az iPhone 7 nem mai darab és nem egy kategória az S9-el.
2019. márc. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem éri meg váltani Samsungról iPhone-ra, ha bejöttek a Samsungok. A S9 kb. minden szempontból jobb, újabb mint az iPhone 7.
2019. márc. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha hosszútávon tervezel vele akkor gyűjtögess még és iphone 8-at vegyél.Az s9 nagyon jó MÉG,de hamarosan elkezdenek lassulni.Én is így jártam a note8-cal.
2019. márc. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

iphonos vagyok de ez egy elég értelmetlen összehasonlítás

olyan mintha megkérdeznénk h iPhone xs vagy Samsung Galaxy s7

nyilván az xs jobb

a te kérdésedbe az s9 jobb

pár év különbség van köztük

minek kell egyáltalán ilyen marhaságokat kérdezni

2019. márc. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Főleg neked utolsó! Azért kérdeztem "ekkora marhaságot" mert érdekel ,hogy melyik telefont vegyem meg. Tudod egy kicsit összetettebb a dolog ugyanis nem csak az érdekel melyik mit tud vagy mekkora kapacitása van és stb... hanem beleértve a kezelhetőségre is gondoltam vagy a kompatibilitása más eszközökhöz és stb. De látom neked annyi is elég hogy van-e rajta félig megevett alma vagy nincs... nem véletlen csak 60%-ban adsz helyes válaszokat. Megy a piros... asshole

2019. ápr. 10. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!