Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy Panasonic zsinór...

Vettem egy Panasonic zsinór nélküli telefont, hogy, ha vezetékesen hiv valaki, ne kelljen rohangálni a házban, kertben. Rettentően bonyolult a számomra. Hány napom van, hogy visszacserélhessem a maszek boltban?

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán van-e erre lehetőség.Nagyon drága volt, 14000 Ft.A boltban nem volt semmi, de nagyon készségesen meghozatta az eladó.Nagyon bonyolult,minden van rajta, ami nekem nem kell.Ő sem ért hozzá.Mit tudok csinálni vele ?

#telefonia
2019. márc. 24. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Az alapvető használat (hívásfogadás / bontás) egyáltalán nem bonyolult.
2019. márc. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem olyan helyen vetted ahol van erre lehetőség, akkor csak ezért nem kötelesek visszacserélni.


Kénytelen leszel megtanulni a használatát.


Esetleg ha nincsen hozzá magyar használati útmutató akkor lehet lépni...

2019. márc. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Leírás kell legyen hozzá, ha az nincs, akkor kérni kell, hogy pótolják. Ha személyesen vetted, akkor sok lehetőség nincs visszavételezni főleg, hogy külön neked rendelték meg. Mondjuk nem értem miért ilyen drága volt az, a feléért is lehet venni.
2019. márc. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meghirdeted a Jófogáson.

Egyébként ha már a Jófogás került szóba, 3-4 ezerért vehettél volna ilyen telefont használtan.

Egyébként a kérdésedben csak az sántít, hogy nem tudjuk ki rendelte neked, és hajlandó-e visszacsinálni az üzletet.

Erről talán őt kérdezhetnéd.

2019. márc. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hívás fogadása, hívás végén a hívás bontása egy-egy gomb. Pont mint a régi gombos mobilokon. Mi ebben a bonyolult?


A kérdést ki írta be ide? Te? Hogy? Valaki bekapcsolata a gépet, és megnyitott egy böngészőt? Vagy esetleg az okostelefonodról írtad?

Ha az említett eszközök használata egyedül is sikerül, akkor egy vezeték nélküli telefon "megtanulása" (nincs mit megtanulni rajta, bedugod, működik, ennyi) pofonegyszerű.

2019. márc. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!