Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7 vélemények? Előnyök,...

Iphone 7 vélemények? Előnyök, hátrányok?

Figyelt kérdés
Sosem volt még iphoneom és szeretnék váltani előtte mindig androidos telóm volt, szerintetek jobb az IOS rendszer, és ha igen milyen érveket tudnátok felsorolni az Iphone mellett? Miben jó/jobb, mik okoznak talán nehézségeket? Válaszaitokat előre is köszönöm.

2019. márc. 24. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Telefonban nagyjából ugyan ez.


[link]

2019. márc. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 grafno ***** válasza:
0%
Hátrány hogy már 2016ban kijott és esetleg gyengebb memória, cpu, kamera, ~2-3eves akku van benne,kijelzo stb. Inkább egy újabb valami ami 2018vege és 2019es kiadású. Ara kb 130e Fttol indul. Pff. Próbálj ki egyet mert szerintem nem állja már meg a helyét a mai kínálat mellett. Autóból meg elmenne egy 2012is de telobol már nem adnék érte pénzt. Sok előnyt az ára miatt nem tudnék hozzá adni. Inkább csak hátránya van a telonak. Ebből az árból kijon egy p20 pro, s9, mi mix3, honor view v20. Ezeket hasonlítsd össze az iPhone 7el.
2019. márc. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon nagy apple-fan vagyok, minden eszközük megvan, de az iPhone 7-et nem ajánlom.. Az messze a legrosszabb iPhone, valami 1 év után mindig elmegy rajta... Inkább vegyel egy iPhone 8at esetleg 8+t. Az még csak 1,5 éves telefon és mar támogatja a vezetéknélküli töltést is. Esetleg még ott van az XR vagy az XS, de gondolom, ha 7ben gondolkozol, akkor nem olyan az anyagi kereted. Az Xet direkt nem írtam, azt már nem lehet direkt az appletől beszerezni + az ára sem nagyon ment le...
2019. márc. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem 7 van, atlagos dolgokra hasznalom.. semmi problemam nincs vele... az akksija az 8+hoz kepest tenyleg nem a legjobb de ha onmagaban nezem pedig atlagos a hasznalhatosagi ideje...
2019. márc. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

előny hogy jobb mint az előtte lévők.

nem tudok igéket zengeni mert amit tudnia kell azt kivállóan tudja

jack hiánya nem zavar mert vezeték nélküli fülesem van amig kényelmesebb a kevesebb vezeték miatt

hátrány az üveg hátlap könnyű karcolodása ami csak a jetblack modell vagy hogy írják

hátrány még talán hogy ips és nem oled a kijelző

előnynek nem tudok mit mondani mert amit tudnia kell az tudja

hátrány meg még nem ért vele mert fotozni tudok , netezni is megy a yt,insta,snap,face… mint amikre mindenki használja telót

2019. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2017 januárjában vettem egy iPhone 7-et. Alapvetően nincs problémám vele, nagyon szerettem, viszont két év alatt az aksija nagyon tönkrement. Áltagos használat mellett is napi szinten töltenem kell, akku állapotát jelenleg 88%-ra teszi a készülék, ami nem olyan jó már. Nekem már csak a másodlagos telefonom a 7, ezért nem cseréltetek benne aksit, bírja ameddig bírja. Én is azt javaslom ha megteheted inkább egy újabb modellt válassz
2019. márc. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!