Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Létezik olyan app amivel youtubeon lévő zenéket lejátszhatok locked telefonnal?

Ismerem a chromeos megoldást, de mivel gondolom gyenge a telefonom az akad. Valakinek van valami megoldása? Le tudnám tölteni a zenéket, de a franc akar ezzel vesződni

Keress kérdéseket hasonló témákban: zene, telefon, alkalmazás, YouTube, edzés, futás, sport, applikáció

márc. 25. 19:50  Privát üzenet  

A válasz

Ezt próbáltad már?

[link]

Nekem mióta ez van fent, lényegében "elrejtettem" a gyári YouTube appot, annyira feleslegessé vált!

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 25. 20:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért opció még napjainkban is sok telefonnál hogy 4:3-as képarányra van igazítva a kamera, fényképezés?
Huawei p20 lite telefonnál hogyan kell újrakezdeni a lépésszámlálót?
Huawei Y5 telefonnál melyik menűben lehet beállítani, hogy a névhez fotót is tegyek?
Androidos telefonnàl mit lehet csinàlni, ha vírusos lett?
Miért kapcsol ki egyfolytába a wifi a telefonomon? Vagyis úgy értem hogy kb 30 sec után kikapcsol és kb 5-10 sec múlva visszakapcsol. Mindent megpróbáltam amit írtak a neten a...
CAT b35 telefonnál a lezárt képernyőnél a "Vészhelyzet" hívó részt ki lehet valahogyan kapcsolni?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!