Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone se, Iphone 6, iPhone...

IPhone se, Iphone 6, iPhone 6s vagy iPhone 7-et vegyek melyiket éri meg a legjobban megvenni?

Figyelt kérdés

#vásárlás #telefon #iPhone #vétel #kèszülèk #Iphonok
2019. márc. 28. 05:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Eddig Androidos telefonjaim voltak és szeretném ki próbálni milyen az iPhone és ezekbe a kategóriákba keresgeltem
2019. márc. 28. 05:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Az iPhone SE a legkisebb méretű, 4 collos kijelzője van. Ha szempont, hogy kicsi legyen, akkor ezt. Az iPhone 6S és 6S plus ugyanezt a processzort tartalmazza, csak nagyobb, 4.7 illetve 5.5 collos. A 7-est nem ismerem.
2019. márc. 28. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7et vennék már de inkább 8at a 6sek mát nem biztos hogy sokáig frissithetőek lesznek
2019. márc. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért anyagilag nem vagyok úgy elszalva azért írtam oda az se meg a 6s-t
2019. márc. 28. 07:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha csak ezek az opciók vannak, akkor én mindenképpen a 7-et javasolnám. A felsoroltak közül az a legújabb. Így talán még néhány évig frissíthető lesz. Tény, hogy az SE kisebb, viszont manapság akkora telefonok vannak már, hogy nekem most a 7 is kicsinek tűnik
2019. márc. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!