Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Miért nem működik telenoros telefonomon a 4G mobilnet?

Iphone 8-asom van telenoros előfizetéssel. Pár napja tökéletesen működött minden, aztán megszűnt működni a mobilnetem. Olyasmi, mint amikor lefogy. Mindent csak tölt de soha nem tölt be. Megnéztem és nincs lefogyva a netem, még 3,8gb van.

Keress kérdéseket hasonló témákban: 4G, mobilnet, Telenor, Apple, iPhone

márc. 31. 11:33  Privát üzenet  

A válasz
Ha visszaváltasz 3G-re úgy jó? Lehet túl van terhelve a torony.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 31. 11:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hogyan tudok 4g-ről 3g-re váltani?

# 2/2Időpont márc. 31. 11:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nem működik a mobilnet a telefonomon?
Külföldön szeretném, hogy legyen mobilnet a telefonomon. Mit kell tennem ez ügyben?
Ha nekem a telefonomon van korlátlan közöségi média és most rendeltem hozzá 200mb mobil netet ha facebookozok melyikrol megy a facebook a korlatlanrol vagy amig van a 200mb bol abbol?
Miért számláz ki a telenor 5 nap mobilnet használatot, amikor a telefonomon mindig ki van kapcsolva a mobilnet?!
A b20 miatt nem működik megfelelő gyorsasággal a mobilnet a doogee x5 telefonomon?
Mi a probléma netemmel? Samsung galaxy young 2 t-mobile-os telefonomon nem, vagy csak nagyon lassan működik az az internet.

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!