Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet telyesen ki írtani...

Hogy lehet telyesen ki írtani az androidos játékokból a hirdetéseket? Gondolok ez alatt a várj félpercenként 5 percet és nézd végig mennyi szép kínai cucc van a wishen és a lapszéli villogó rémségeket és társait.

Figyelt kérdés

Esetleg valami appal elérhető ? Vagy csak manuálisan egyesével?

Segítsetek ha tudtok. Akik szórakozni akar velem előre űzenem jó emberel kezd;)



2019. márc. 31. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
akkor nem szórakozunk veled...rövidre zárva fizess, és akkor nem dobálja a reklámokat...
2019. márc. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

Akik szórakozni akar velem előre űzenem jó emberel kezd;)


Ajajj, a gyks maffiózó akinek nem tetszenek a reklámok.

2019. márc. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Minecraft Gang
2019. márc. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

"Esetleg valami appal elérhető ?"

Igen, a Google Play appot kell használnod, mikor megveszed a teljes verziókat.


"Vagy csak manuálisan egyesével?"

Igen, egyesével végezd el a vásárlásokat.

2019. márc. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Ez egy ilyen vilag, nincs ingyen ebed. Vagy nezed a reklamokat, vagy fizetsz a fejlesztonek, aki megirta a jatekot.


Ugyhogy hiszti helyett pofat sulyba, aztan a kijaratot remelhetoleg magadtol is megtalalod, ne nekunk kelljen elkuldeni.

2019. márc. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%

Blockada-t (ingyenes) vagy az Adguard Premium-ot (fizetős) esetleg ki lehet próbálni, de nem 100 %, hogy minden app alól kiszedi a hirdetéseket.


YouTube-nál van a YouTube Vanced, böngészőknél pedig az előbb említett programok vagy az Adblock Browser az, ami kiszedi a reklámokat.


Ennyi, többet nem tudok javasolni azon kívül, amit már előttem páran megtettek! :)

2019. márc. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Lucky Patcher, bár AdAway volna a legjobb megoldás, csak ahhoz root jog kell.
2019. márc. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a rendes válaszokat! :)


A maradék pedig csak a engem erősít meg. A legjobb védekezés a támadás azok ellen akik bunkók vagy ostobák. Én meg probáltam felhívni a figyelmetek fogjukrá kedves válaszólók, hogy fogjátok vissza magatokat mert az égegyett a világon senkit nem érdekel a selejtes lényetek. Ha nem tudsz érdemleges válszt adni vagy egszerűen akkor kuss a nevetek vili? :) Amugy ha lenne elég eszetek akkor észre vettétek volna, hogy ez nem egy sértés hannem ezzel csak a trllokat akartam távol tartani. Tehát akinek nem inge az ne vegye magára... Remélem így sikerül felkapcsolni az éjsötét pinyóba:)

2019. ápr. 1. 00:00
 9/13 Szirty ***** válasza:
28%

"Hogy lehet telyesen ki írtani az androidos játékokból a hirdetéseket?"


Pénz segítségével!

2019. ápr. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Telyesen?!
2019. ápr. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!