Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

SmartClinic vagy iSsmurait ajánlanátok iPhone javításra?

Előbbi vállal garanciát a munkájáért és olcsóbb, az iSamurai drágább és nem írt garanciát. (Kb 4-5 ezer forintos különbség)

Keress kérdéseket hasonló témákban: smart clinic, iPhone, Apple, Westend

ápr. 1. 10:29  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ezeknek a javítása kb mennyibe kerül iPhone 7-en?
Olyan problémám van, hogy egy hónapja nem tudok telefonom (Iphone-on) belépne az insta fiókomba?
Ti melyik telefont választanátok?
Iphone 8-amnak telerakodott vasporral az előlapi hangszórója és recseg. Hogy tudom kitalarítani?
Az hogy van, hogy rendelek netről egy telefon előfizetésre de nekem nincs előfozetesem hogy tudom megrendelni? Mert irtak az egyik szolgáltatonal egy olyat hogy egy telefont...
Miért nem működik telenoros telefonomon a 4G mobilnet?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!