Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Üdv! Samsung Galaxy A9 rendszerfrissítés óta nincs teljes képernyő mód játék közben, hol tudom beállítani?

Eddig a jobb alsó sarokba volt egy menü,amiben be tudtam kapcsolni, hogy a játékokat teljes képernyő Nagyságába játszhassam, kb 2 hónapja van meg a telefon, most volt egy rendszerfrissítés és ott ahol volt nem tálalom, merre tálalhatok erre megoldást?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Samsung, képernyő, Galaxy, mobiltelefon, telefon, hiba, szoftverfrissítés, Android

ápr. 2. 07:23  Privát üzenet  

A válasz
Gyufi nevű felhasználó válasza:

Szia! Amennyiben a "One UI" (android 9.0) ra frissített a telefonod:

1. Indítsd el a játékot

2. Miután betöltött, nyomd meg a "legutóbbi alkalmazások" gombot (3 függőleges vonal, alapértelmezetten a bal oldalon, de ha felcserélted, akkor a jobb oldalon)

3. Keresd ki a játékot, majd a "kártya" legtetején, ott van a játék ilonja. Arra nyomj rá, ne az előnézeti képre.

4. Legördülő menüből válaszd ki: alkalmazás oldalarányának módosítása.

A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 2. 22:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Xiaomi redmi 4x márkájú telefonomon egyik pillanatról a másikra nem működik a kamera. Hogyan tudnám orvosolni ezt a problémát? Mindenképpen szervízbe kell vinni?
A napokban le ejtetem az Iphone 6-omat és nem kapcsolódik be a képernyő. Honnan tudhatom ha még müködő képes e a telefon? Mert ha igen akarnék képernyőt cserélni neki.
Mi lehet a hiba, hogyan lehetne megoldani, hogy újra látszódjon a telefonomon (Nokia Lumia 532) a mozaikszerű kezdő képernyő?
Egy iphone 7 32gb om van és bevan törve a képernyő meg az aksi 87%os szerintetek mennyiért tudnám eladni (egyéb problémája nincsen pl kamera,3d touch)?
Javítják vagy kicserélik a telefont?
Xiaomi telefonomat kikapcsoltam, és amikor visszakapcsoltam teljesen megváltozott a képernyő megjelenése meg a beállítások is, ennek mi lehet az oka?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!