Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja lehet a telefonomnak?

Mi baja lehet a telefonomnak?

Figyelt kérdés

Típus: Sony Xperia Z1 Compact (2015).


Probléma: A telefon érintő képernyője nem reagál a lehúzásra. Tehát amikor a legördülő menüt meg akarom jeleníteni a képernyő felső szélétől lefelé húzva, akkor nem jelenik meg. Gondolkozik kb. 5-10 másodpercet és elkezd a menü fel-le ugrálni, onnantól szintén 5-10 másodpercig kezelhetetlen a telefon, nem reagál semmire. Néha tárcsázás közben is ugyanez a helyzet, nem reagál a tárcsázó gombra és elkezd ugrálni a legördülő menü, majd megjelenik az energiagazdálkodás menü és a stamina üzemmód. A webböngészőt szintén nem tudom használni, mire bepötyögök egy honlap címet, addigra gondol egyet és elkezd ugrálni a legördülő menü, majd megint megjelenik a stamina üzemmód és az energiagazdálkodás.


Amit eddig próbáltam:


1. Gyári állapotra visszaállítás, szoftver újratelepítés Sony Companionnal. Nem változott semmi.


2. Vírusirtás Bitdefenderrel. Nem talált semmit.



2019. ápr. 2. 12:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az érintőpanel hibájára tippelnék. Ha ragaszkodsz ehhez a telefonhoz, vegyél szerintem új kijelzőt és szereld/tesd be.
2019. ápr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!