Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p30 pro vagy mate...

Huawei p30 pro vagy mate 20pro? Huawei mate 20 vagy p30?

Figyelt kérdés
Közép és felsőkategória. Ki melyiket választaná? Nekem a 20pro vs p30pro kozul a p30 a noch miatt. Mate 20 vs p30 esetén pedig a mate 20 mert vízáló.
2019. ápr. 3. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Mate 20 Pro vs. P30 Pro


P30 Pro:


+ jobb kamera

+ 8 GB RAM, míg a Mate 20 Pro-ban "csak" 6 GB van


- nincs 3D-s arcscanner, mint a Mate 20 Pro-ban, csak 2D-s

- a kijelző felbontása alacsonyabb

- a hangszóró mono


Nekem a negatívumok hangsúlyosabbak, mint a pozitívumok, így ezért is maradtam a Mate 20 Pro-nál.


P30 vs. Mate 20


Ahogy látom, a főbb különbség, hogy a P30-ban megint csak jobb a kamera, valamint OLED a kijelző, minden másban kb. ugyanott vannak. Így itt a P30-at mondanám jobbnak.

2019. ápr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%

MATE 20 NEM vízálló, csak a MATE 20 PRO


Nekem Mate20 Pro-m van, mindenre tökéletes, a P30Pro egy kiváló készülék, de annyival nem tud többet, amennyi kompromisszumot kellene kötni a Mate20 Pro-val szemben


Ha most kéne döntenem, akkor is MATE

2019. ápr. 4. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!