Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A 2000- es években mennyire...

Tibi 76 kérdése:

A 2000- es években mennyire voltak elterjedtek az okostelefonok (mint például Sony Ericcson P800 és hasonlók)?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 3. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem túlzottan, mivel baromi drágák voltak. Inkább csak villogni használták őket, mert koránt sem voltak olyan jól használhatók, mint a mai okostelefonok.
2019. ápr. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 repulo ***** válasza:

2000-ben a mobil penetráció 26 % volt itthon.

Ez egy elég szemléletes ábra:

[link]

2019. ápr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

99-ben kerekítve 40 ezer volt az Ericcson T10, tehát kb. a minimálbér duplája:

[link]

Akkoriban nem számított már egy különleges dolognak, én sem azért vettem, a vállalkozásom miatt kellett.

És csak telefonálni kellett, SMS-ezni azóta sem vagyok hajlandó, okostelefonom sincs.


Van még itt egy régi számla, 2003-ban 15 000 volt a Siemens C55 + 6000 a SIM-kártya egy akciós csomagban (minimálbér: 50 000).

Tehát nem volt drága, okostéma meg senkit nem érdekelt. Nem jártak Facebook-zombik az utcán, de a telefonálás magától értetődő volt akkor is.

2019. ápr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alex Fly ***** válasza:
@3: ezek speciel nem okostelefonok voltak...
2019. ápr. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!