Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új Nokia 6.1plus (x6) vagy...

Új Nokia 6.1plus (x6) vagy használt Iphone 7?

Figyelt kérdés

Hasonló árkategória,többet kiadni nem szeretnék. Melyiket válasszam? Jó minőségű kép készítése fontos.

Amire használom: telefonálni,üzenetet váltani és fotózni

Filmet nem nézek és soha nem játszom telefonon.

Köszönöm a segítséget!



2019. ápr. 4. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Iphone 7 ha garis, nincs leharcolva, nem lutriból veszed szerintem érdemesebb. Nekem 6s em volt, most váltottam 8+ra és nagyon imádom. Édesapám kapot egy nokia 7.1 et tőlünk ő nagyon szereti, nekem lassú lenne és nem birnám el az akadást. Neten vannak fent képek, mind a kettőröl, az Iphone szerintem szebb képeket csinál, de a nokia kamerája se rossz. Itt a legnagyobb kérdés ios vagy amdroid? Ezt döntsd el. Ha azért akarsz Iphonet mert menő akkor inkább maradj az Androidnál. :)
2019. ápr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 qkker1 ***** válasza:
58%
*nokiám
2019. ápr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Semmiképpen nem a "menőség" a kérdés,hiszen tudom,h az iphonnal nagyobbat lehet/ne villantani,és akkor ki se írtam volna a kérdést,venném. :D Nem. A jó fotók ami szempont,és sajnos az internetes tesztek nem segítenek a döntésben. Ezért írtam itt,hátha valaki látta mindkettőt,és tud véleményt írni/segíteni. És köszi,hogy írtál!
2019. ápr. 4. 11:07
 4/5 anonim válasza:
83%

Nekem egy sima Nokia 6-om van. Nem tudom, pontosan mennyivel jobb a 6.1, de talán tudok egy kis támpontot adni.

Nagyon szeretem, a képekkel is meg vagyok elégedve. Nagyon ritkán fagy le pár mp-re az Android, nem tudom, hogy ez mennyire lenne zavaró neked. Strapabíró. Az üzenetváltással annyi "gond" van, hogy angol nyelvre állítva az ékezetes mgh-k közül csak az é-t ismeri (bár nem tudom, hogy ez magyar nyelvvel is így van-e).

Konkrétan fotózásra nem minden fényviszonyban alkalmas, de kifejezetten nem rossz képeket csinál. Ha gondolod, e-mail-ben küldök pár ezzel készült képet, ha privátban megadod az email címedet :)

2019. ápr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszadó!Nagyon köszi a segítőkészséged,idő közben megoldódott a kérdés. Egy harmadik lett :) Huawei p20lite. Elég jó akciót sikerült elcsípni,így nem volt kérdés. Mindenkinek köszi aki írt!!! :)
2019. ápr. 15. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!