Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Mennyi idő után lehet kivenni telefont?

Előfizetéses vok, Vodafone Go S tarifám van.Kinéztem a Samsung Galaxy A6+-t és meg szeretném venni részletre. Mennyi időnek kell ehez eltelnie? Vhol hallottam h fél évnek kell eltelnie. Ez igaz?

ápr. 5. 13:21  Privát üzenet  

A válaszok
Ha csak részletre tudod megvenni azt a telefont, akkor azt a telefont nem engedheted meg magadnak. Vegyél egy olcsóbbat.

A válasz 23%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont ápr. 5. 13:31 Privát üzenet
2év

A válasz 15%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont ápr. 5. 13:49 Privát üzenet
Amikor az ingyenes számon hívható ügyfélszolgálatot kérdezted erről, mit válaszoltak?

A válasz 40%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont ápr. 5. 14:55 Privát üzenet
Arra már rájöttél, hogy az elektronikus eszközök kategória alapvetően műszaki kérdéseket szokott tartalmazni? Az értelmi fogyatékosok, valamint a nehéz felfogásúak gugliképtelensége egészen biztosan NEM ide tartozik.

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont ápr. 5. 15:52 Privát üzenet
Talán hihetetlen de ha felhívod az ügyfélszolgálatot, vagy besétálsz a Vodafone-hoz, akkor azonnal kapsz választ a kérdésedre, amint sorra kerülsz.

A válasz 34%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont ápr. 5. 16:09 Privát üzenet

Sok kérdés nyitott. Például az, hogy a jelenlegi telefonod a Vodkafonetól van-e. Ha igen, akkor a megvásárlása napjától számított kicsit kevesebb, mint két évig nem vehetsz náluk új készüléket. Azért, kicsit kevesebb, mint két év, mert általában úgy 21 hónap után már szokták engedni. A Vodafone ezt írja:

"Fontos, hogy nem kell megvárnod, míg lejár szerződésed, hiszen akár már három hónappal az eredeti szerződés lejárata előtt van lehetőséged a hosszabbításra.

A szerződéshosszabbítás történhet:

Készülékkel.

Készülékvásárlás nélküli határozott idejű tarifával."

Nagyjából ennyi.

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont ápr. 5. 16:54 Privát üzenet

Dehogy ennyi! Hatos vagyok!

Ha nem tőlük van a készüléked, csak előfizetésed van, akkor mehetsz nyugodtan készüléket venni hozzá. De két évet alá kell írni ekkor.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont ápr. 5. 16:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudom ugy kivenni telefont előfizetésre, hogy külföldön élek és külföldi SIM kártyát használnék a telefonban?
Ha olyan telefont veszek amelyből nem lehet kivenni az akkumulátort akkor gondjaim lehetnek ha az akkumulátor tönkre megy vagy szervizben cserélni tudják?
Hol tudok részletre telefont kivenni? (A többi Lent)
Microsoft lumia 532 mobilom neha ugy lefagy hogy szet kell szednem a telefont kivenni az aksit csak igy tér magahoz ez a fos, szerintetek miert csinalja ezt?
A Telenor-nál lehet úgy kivenni telefont, hogy rögtön kifizetem a telefon árát, és akkor nem kell havonta fizetgetni, hanem csak kifizetem, enyém, és én töltöm fel magam a kártyám, amikor szeretném?
Vettem egy nagyon egyszerű telefont samsung GT_E1200R típust. Letiltottam egy számot, de nem tudom kivenni sehol a tiltó listáról mert nem találok rajta ilyen lehetőséget....

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!