Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Xiaomi telefont vegyek?

Milyen Xiaomi telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Jelenleg Xiaomi Redmi Note 4 telefonom van, 3 GB RAM és 32 GB belső tárhellyel.

Szeretnék egy ennél jobb telefont. Ami még fontos lenne az, hogy szeretnék egy olyan telefont amely jobb képeket csinál kevesebb fény és mesterséges fény esetén.



2019. ápr. 5. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet, neked egy fényképező kellene.
2019. ápr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igazából a 11 éves fiamnak akarom venni. Az én telefonomat ismerem, attól jobbat vennék neki.
2019. ápr. 5. 21:48
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

ÉN csak azt tudom ajánlani, hogy nézd meg, mennyi a keret, hol és mennyiért árulják - Jó: SmartShop, Kingtel legyen a minimum, mert ezek nem noname aluljárói GSM-ek. Utána nézd meg, a Mobilaréna tesztjeit, miket írnak róla, főleg a kamera, Multimédia címszóval.

Amúgy meg: Samsung. Tudom: én is kerülöm az olcsóbb Samsung telefonokat, de ott, a kamera és az összeszerelés az első. A másik meg a Meizu: azoknak van még jó kamerával szerelt olcsó okostelefonjai.

2019. ápr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Eszembe jutott még a Nokia...

... azoknak van még jó kamerái, de a hardveres belső is, a Samsunghoz képest hagy kívánni valót maga után, de ha tényleg a kamera a fontos, akkor vele érdemes egy próbát tenni.

2019. ápr. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Note7
2019. ápr. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyen árkategóriában ne legyen elvárás a jó kép produkálás rossz fényviszonyok között, mert akkor kilövöd a világegyetemen lévő összes mobilt.


Egyébként keretet abszolút nem írtál, a Note 7 jó választás lehet.

2019. ápr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
OnePlus 6
2019. máj. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!