Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Messengeren miért jelzi vastagon azt amit én írtam valakinek?

Ha én írtam valakinek valamit messengeren miért jelzi úgy a telefon mintha nem néztem volna meg, kiemeli vastagon? Azt hittem csak azt jelzi így amit más ír nekünk és még nem láttamoztuk le. De ezt én írtam és meg is néztem többször amit írtam neki, viszont ő nem nézte meg amit írtam. Ilyenkor a messenger zavarodik be vagy a másik személy akinek írtam az csinált valamit? Azért látom vastagon? Nem értem miért jelzi így.. Valaki tudja?

Keress kérdéseket hasonló témában: Messenger

ápr. 6. 21:15  Privát üzenet  

A válaszok
mert szar. fogadd el.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 7. 09:10 Privát üzenet
Mert egy hulladék, teljesen átlagos jelenség.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 7. 15:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Messengeren ha törlök egy elküldetlen üyenetet az a másik félnek megjelenik?
Aki messengeren keresztül rámírt és engedélyeztem az üzenetét, azt hogy lehet törölni, hogy ne lássam mikor elérhető?
Messengeren valaki az üzeneteimet figyelmen kívül hagyta. Mit tudok tenni?
Messengeren miért nem kapja meg amit irok az akit elérhetőnek jelez?
Ha olyan ír rám Messengeren, akit nem ismerek és engedélykérésekbe kerül az üzenete, akkor látja hogy megnéztem az üzenetet?
Messengeren hogyan tudom az ejszakai modot beallitani?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!